صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز فیلمبرداری «رویای سهراب» از اواخر تیر/حضور قطعی ۴بازیگر چهره

فیلم «رویای سهراب» به کارگردانی علی قوی تن این روزها در مرحله پیش تولید است و تاکنون حضور چهار بازیگر چهره در این فیلم قطعی شده است.

فیلم سینمایی «رویای سهراب» به کارگردانی و تهیه کنندگی علی قوی تن این روزها مرحله پیش تولید را پشت سر می گذارد و تاکنون حضور بازیگرانی چون لاله اسکندری، بهاره کیان افشار، ترلان پروانه و مهدی سلطانی در این فیلم قطعی شده است. همچنین قرار است علی قوی تن در نقش سهراب سپهری که شخصیت اصلی قصه است، در این فیلم ظاهر شود.
علی قوی تن که سالها پیش خبر ساخت فیلمی در مورد شاعر و نقاش معاصر ایران سهراب سپهری را داده بود، از فروردین ماه سال جاری بطور رسمی پیش تولید این فیلم را شروع کرده و قرار است اواخر تیرماه وارد مرحله فیلمبرداری شود. 
مدیر فیلمبرداری رویای سهراب به عهده ساعد نیک ذات می باشد و دیگر بازیگران و عوامل این پروژه بزودی اعلام خواهد شد.


علی قوی تن کارگردانی خود را ابتدا با ساخت فیلم های تجاری آغاز کرد و سپس در سالهای اخیر مسیر سینمایی اش را تغییر داده و با ساخت فیلمهایی چون پرواز بادبادک، آفتاب مهتاب زمین، آسمان آبی مادرم، و پل سفید توانست در بیش از پنجاه فستیوال دنیا حضور داشته باشد و جوایزی را بدست آورد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها