صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز پیش تولید فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز2» بعداز ماه رمضان

فیلمبردار فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز ۲» بیان کرد احتمال فیلمبرداری این پروژه به صورت سوپر۱۶ زیاد است.

ماجرای نیمروز2

هادی بهروز مدیر فیلمبرداری با اشاره به فعالیت های خود در حوزه سینما گفت: در پروژه «ماجری نیمروز ۲» به کارگردانی محمدحسین مهدویان همکاری می کنم و قرار است فیلمبرداری آن را برعهده داشته باشم.
وی با اشاره به اینکه به زودی مراحل پیش تولید این اثر سینمایی آغاز می شود، بیان کرد: فکر می کنم بعد از پایان ماه مبارک رمضان پیش تولید «ماجرای نیمروز ۲» آغاز شود.
این فیلمبردار سینما توضیح داد: این امکان وجود دارد که با یک پروژه فیلم کوتاه همراهی کنم اما تا پایان کار در «ماجرای نیمروز ۲» نمی توانم با هیچ پروژه سینمایی دیگری همکاری داشته باشم.
بهروز درباره روش فیلمبرداری در جدیدترین پروژه محمدحسین مهدویان گفت: در حال حاضر درباره چگونگی فیلمبرداری این پروژه به نتیجه نهایی نرسیده ایم اما بی شک از سبک و تجربه کار در «ماجرای نیمروز» استفاده خواهیم کرد.فیلمبردار فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» در پایان تاکید کرد: البته فکر می کنم فیلمبرداری «ماجرای نیمروز ۲» با توجه به اینکه یک اثر تاریخی است ممکن است با استفاده از نگاتیو سوپر۱۶ انجام شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها