صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینمای خاطره‌انگیز «میرزا کوچک خان رشت» آنلاین شد

سینمای میرزاکوچک خان یکی از قدیمی‌ترین سینماهای رشت است که نام خود را از محبوب‌ترین شخصیت گیلان وام گرفته و همچون نامش یادآور خاطرات شیرین بسیاری برای مردم رشت است. این سینما که سال 1342 تاسیس شده است و به سینما آسیا معروف بوده است، طی این سال‌ها موفق شده از تعطیلی‌های پی در پی سینماها در شهر رشت جانِ سالم به در ببرد و بدون تغییر کاربری همچنان به فعالیت خود ادامه دهد.سینمای میرزاکوچک خان یکی از قدیمی‌ترین سینماهای رشت است که نام خود را از محبوب‌ترین شخصیت گیلان وام گرفته و همچون نامش یادآور خاطرات شیرین بسیاری برای مردم رشت است. این سینما که سال 1342 تاسیس شده است و به سینما آسیا معروف بوده است، طی این سال‌ها موفق شده از تعطیلی‌های پی در پی سینماها در شهر رشت جانِ سالم به در ببرد و بدون تغییر کاربری همچنان به فعالیت خود ادامه دهد. 

اگر به میدان شهرداری رشت بروید ساختمان قدیمی سپید رنگی توجه‌تان را جلب می‌کند ساختمانی با سقف شیروانی که بافت قدیمی خود را به خوبی حفظ کرده و روی آن تابلویی برای نصب پوستر فیلم‌ها قرار دارد و چندین ستاره در سمت راست نمای ساختمان خودنمایی می‌کنند. این سینما که متعلق به بخش خصوصی‌ست ، دارای یک سالن به همراه بالکن با ظرفیت ۷۰۰ نفر است.

گرچه این سینما فاقد پارکینگ است اما قرار گرفتن آن در مرکز شهر دسترسی به سینما را آسان کرده است. در حال حاضر سینما میرزا کوچک خان رستوران و بوفه ندارد اما مسئولان سینما قصد دارند پس از بازسازی، امکانات رفاهی بیشتری برای مشتریان خود فراهم آورند.

یکی از این امکانات رفاهی، امکان خرید آنلاین بلیت سینما است که توسط سایت سینماتیکت فراهم شده و شهروندان محترم شهر رشت می‌توانند از این پس بلیت خود را به صورت آنلاین خریده و صندلی‌ مورد نظر خود را انتخاب کنند.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها