صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (29 خرداد)

هفته آخر خرداد درحالی به پایان رسید که فیلم‌های کمدی‌ همچون هفته‌های اخیر، وضعیت بهتری در جدول فروش هفتگی داشتند.

فیلم «تگزاس» با فروش هفتگی 638 میلیون و 941 هزار تومان توانست برای هشتمین هفته متوالی در رتبه نخست جدول فروش قرار گیرد و پس از 9 هفته اکران از مرز 10 میلیارد عبور کند و به مجموع فروش 10 میلیارد و 123 میلیون تومان برسد. «تگزاس» چهارمین فیلم امسال است که توانسته به فروشی بالایی 10 میلیارد دست یابد.
فیلم «خجالت نکش» با فروش هفتگی 449 میلیون و 51 هزار تومان در جایگاه دوم جدول فروش هفتگی جای گرفت.

این هفته سه فیلم «دلم می‌خواد» ، «دشمن زن» و «در وجه حامل» اولین هفته اکران خود را پشت سر گذاشتند. از بین این سه فیلم، بیشترین فروش افتتاحیه متعلق به فیلم « دلم می‌خواد» با فروش 172 میلیون و 611 هزار تومان بوده است، این فیلم در سه روز نخست اکرانش 17639 مخاطب داشته است. «دلم می‌خواد» آخرین ساخته بهمن فرمان‌آرا در اولین هفته اکران خود با مجموع فروش 395 میلیون و 997 هزار تومان در رتبه سوم جدول فروش هفتگی جای گرفت.

فیلم «دشمن زن» نیز در اولین هفته اکران خود با فروش هفتگی 339 میلیون و 469 هزار تومان رتبه چهارم جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص داد.

فیلم «در وجه حامل» اکران خود را ناامیدکننده شروع کرد و با فروش هفتگی 45 میلیون و 314 هزار تومان در جایگاه نهم جدول فروش قرار گرفت.  

فیلم «چهارراه استانبول» با فروش هفتگی 203 میلیون و 174 هزار تومان و «عصبانی نیستم» با فروش هفتگی 92 میلیون 67 هزار تومان، به ترتیب در رتبه پنجم و ششم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند.

 

اتفاق ویژه هفته:

مهمترین اتفاق هفته گذشته استقبال بی‌نظیر از نمایش بازی ایران_مراکش در سینماها بود. در مجموع 22975 نفر این مسابقه را در سینماها تماشا کردند به این ترتیب سینماها به مجموع فروش 405 میلیون و 173 هزار تومان دست یافتند. جالب است بدانید بازی ایران _ مراکش در جدول فروش هفتگی بعد از فیلم های تگزاس و خجالت نکش در رتبه سوم قرار دارد و فروشش از فروش هفتگیِ سایر فیلم‌های در حال اکران بیشتر بوده است.

 

حاشیه هفته:

فراستی منتقد سینما که همیشه به نقد‌های تند و تیز مشهور بوده است در مورد جام جهانی روسیه نوشت: «روسیه، شور و حال جام جهانی ندارد، شور و حال  جام جهانی در برزیل بود نه در روسیه. پخش بازی ها خوب نیست، دوربین ها و سویچ آماتوری است. تمام نماهای های انگل، غیردراماتیک اند تا حس و هیجان فوتبال گرفته شود. نماهای زیاد و مکث ها از پشت دروازه عصبانی کننده هستند. خلاصه تلویزیونی‌های روسیه اینکاره نیستند، سینمای امروزشان بماند.

 

با «ترین‌های هفته» همراه ما باشید: 

بیشترین فروش افتتاحیه متعلق به فیلم « دلم می‌خواد» با فروش 172 میلیون و 611 هزار تومان

بیشترین افزایش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «خجالت نکش» با افزایش فروش 147 میلیون و 259 هزار تومان

بیشترین کاهش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «عصبانی نیستم» با کاهش فروش 61 میلیون تومان 319 هزار تومان


 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها