صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پولسازترین بازیگران سینمای ایران در فصل بهار چه کسانی بودند؟ / بابک حمیدیان و زیبا کرمعلی پولسازترین بازیگران فصل بهار

سینماها با مجموع فروش نزدیک به 85 میلیارد بهار پررونقی را پشت سر گذاشتند. در این میان بازیگرانی بودند که در فیلم‌های پرمخاطب‌تر به ایفای نقش پرداختند.

 بابک حمیدیان با چهار فیلم ( مصادره، به وقت شام، خرگیوش، جشن دلتنگی) و مجموع فروش 30.800 میلیارد تومان، لقب پولسازترین بازیگر فصل بهار را از آن خود کرد. حمیدیان که همزمان چهار فیلم روی پرده داشت پرکاری‌اش نه تنها لطمه‌ای به بازی خوب او وارد نکرد بلکه توانست به خوبی از پس ایفای چهار نقش کاملا متفاوت و سخت برآید. بازی خوب او در «به وقت شام» که ادامه‌ای بر همکاری‌های موفق پیشین‌اش با ابراهیم حاتمی‌کیا بود، مرد بدجنس و فرصت طلب فیلم مصادره که کوتاه اما تاثیر گذار بود، دانشمند خل وضعِ کمدی خرگوش که یکی از متفاوت‌ترین نقش‌های حمیدیان بود و بازی قابل قبول او در جشن دلتنگی باعث شد حمیدیان علاوه بر موفقیت در گیشه از نظر هنری نیز مورد توجه و تحسین قرار گیرد.

هادی حجازی‌فر که بی‌توجهی به بازی خوب او در جشنواره فجر اعتراض و تعجب همگان را برانگیخته بود پاداش انرژی بی‌پایان و بازی تحسین برانگیزش را از  مردم گرفت. موسای فیلم «لاتاری» که دردش درد فراموشی یک نسل بود و پدر متعهد و عاشق «به وقت شام»، تنها با دو فیلم و مجموع فروش 27.700 میلیارد توانست دومین بازیگر پولساز فصل بهار باشد.

حمید فرخ‌نژاد که پولسازترین بازیگر سال 96 بود امسال را نیز طوفانی آغاز کرد. نقش کوتاهش در «لاتاری» مورد توجه مردم قرار گرفت و در «تگزاس» دومین کمدی پرفروش بهار نقش اصلی را ایفا کرد و با دو فیلم به مجموع فروش 24.700 میلیارد دست یافت و سومین بازیگر پولساز بهار شد.

در میان بازیگران خانم زیبا کرمعلی باحضور موفق خود در اولین فیلمش توانست با مجموع فروش 14.700 میلیارد لقب پولسازترین بازیگر زن فصل بهار را از آن خود کند.

رعنا آزادی‌ور با سه فیلم «لونه زنبور»، «چهارراه استانبول» و «در وجه حامل» با مجموع فروش 11.900 میلیارد دومین بازیگر زن پرفروش بهار بود.

بهاره کیان‌افشار نیز با دو فیلم «لونه زنبور» و «دشمن زن» با مجموع فروش 9.700 میلیارد در میان خانم‌ها سومین بازیگر پولساز بهار بود.

 

همچنین پرکارترین بازیگران مرد فصل بهار بابک حمیدیان با چهار فیلم ( مصادره، به وقت شام، خرگیوش، جشن دلتنگی) و محسن کیایی با چهار فیلم (لونه زنبور، چهارراه استانبول، جشن دلتنگی، در وجه حامل) بودند.

و پرکارترین بازیگران زن فصل بهار رعنا آزادی‌ور با سه فیلم (لونه زنبور، چهارراه استانبول، در وجه حامل) و الناز حبیبی با سه فیلم (دشمن زن، ناخواسته، خجالت نکش) بودند.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها