صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نوعی خونریزی در مغز مهدی فخیم‌زاده دیده شده است/ امیدواری به بهبود در روزهای آتی

بهرام عطایی پزشک معالج مهدی فخیم زاده اعلام کرد که نوعی خونریزی خاص در مغز این بازیگر مشاهده شده که حجم اش زیاد نیست و امید است در ساعات یا روزهای آتی تأثیرات مثبت درمان دیده شود.

بهرام عطایی پزشک معالج مهدی فخیم زاده در بیمارستان ایرانمهر تهران درباره وضعیت هوشیاری و جسمانی این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که دچار سانحه تصادف شده است، اظهار کرد: آقای فخیم زاده ۵ صبح به بیمارستان ما رسید. خوشبختانه اقدامات اساسی در بیمارستان چالوس انجام شده که جای دارد از دوستان حاضر در آن بیمارستان تشکر کنیم که در حد توانایی شان بهتری کارها را انجام دادند.

وی ادامه داد: آقای فخیم زاده در بدو مراجعه به بیمارستان ما کاهش سطح هوشیاری نسبی داشت. بررسی هایی در بیمارستان چالوس نظیر سی تی اسکن انجام شده بود و عمده مشکلی که در بررسی ها دیده شده وجود نوع خونریزی خاصی در مغز است که حجم اش زیاد نیست و نیاز به جراحی ندارد. به همین خاطر به آی سی یو منتقل کردیم که تحت مراقبت ویژه قرار بگیرد.

پزشک معالج مهدی فخیم زاده با بیان اینکه نیمی از پزشک های مختلف در جریان درمان این بازیگر با سابقه قرار گرفته اند، تأکید کرد: خوشبختانه در دیگر ارگان های بدن مشکلی خاصی مشاهده نشده و عمده ضایعه مغزی است.

عطایی اظهار امیدواری کرد تا در ساعات یا روزهای آتی نتایج مثبت درمانی که در حال انجام است، ظاهر شود.
دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها