صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (12 تیر)

این هفته نیز مانند هفته گذشته سه رتبه اول جدول فروش هفتگی در اختیار کمدی‌ها بود. فیلم «تگزاس» این هفته افزایش فروش 155 میلیونی را تجربه کرد و همچون هفته‌های گذشته صدرنشینی خود را حفظ کرده و با فروش هفتگی 732 میلیون و 518 هزار تومان توانست برای دهمین هفته متوالی در رتبه نخست جدول فروش قرار گیرد.

این هفته تگزاس موفق شد به رکورد ده هفته صدرنشینی فیلم «آینه بغل» که بیشترین تعداد هفته صدرنشینی در سال گذشته را داشت، دست یابد. با توجه به اکران «هزارپا» بسیار بعید به نظر می‌رسد تگزاس بتواند هفته آینده نیز صدرنشین جدول فروش هفتگی باشد.

«دشمن زن» در سومین هفته اکرانش با فروش هفتگی 510 میلیون و 649 هزار تومان رتبه دوم جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص داد.

«خجالت نکش» نیز با فروش 378 میلیون و 330 هزار تومان سومین فیلم پرفروش هفته شد.

«تگزاس» ، «خجالت نکش» و «دشمن زن» که هفته گذشته نیز سه فیلم اول جدول فروش بودند بیشترین تعداد سالن سینما را در اختیار دارند.

این هفته چهار فیلم جدید «دارکوب»، «به وقت خماری» ، «خاله قورباغه» و «مرداد» اکران شدند. فیلم «دارکوب» ساخته بهروز شعیبی که در جشنواره فجر با ده نامزدی و دو سیمرغ بسیار مورد توجه قرار گرفته بود در اولین هفته اکرانش با فروش 347 میلیون و 409 هزار تومان در بین این چهار فیلم تازه اکران شده پرفروش‌ترین فیلم بود و در مجموع در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.  

فیلم «دلم می‌خواد» ساخته بهمن فرمان آرا با فروش هفتگی 269 میلیون و 125 هزار تومان در رتبه پنجم جدول قرار گرفت و مجموع فروشش پس از سه هفته اکران از مرز یک میلیارد گذشت.

«به وقت خماری» با فروش هفتگی 207 میلیون و 950 هزار تومان و «خاله قورباغه» ساخته افشین هاشمی که فیلمی مختص به کودکان و یادآور سریالی عروسکی با همین نام است با فروش هفتگی 150 میلیون و 66 هزار تومان به ترتیب در رتبه ششم و هفتم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند.

فیلم «مرداد» نیز در اولین هفته اکران خود در حالی که تنها سه سالن در اختیار داشت با فروش 5 میلیون و 408 هزار تومان شروع ناامیدکننده‌ای داشت.

 

اتفاق ویژه هفته:

 اکران خصوصی فیلم سینمایی «هزارپا» ساخته ابوالحسن داودی شنبه ۹ تیرماه با حضور جمع بزرگی از هنرمندان از جمله رضا عطاران، مهران مدیری، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، سروش صحت، امیرمهدی ژوله، پیمان قاسمخانی، گوهر خیراندیش، ترلان پروانه و... در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد. گفته می‌شود «هزارپا» یکی از مهمترین کمدی‌های تاریخ سینما خواهد بود.

 

حاشیه هفته:

 یک آنونس کوتاه از گفت‌وگوی زهرا داوونژاد با الناز حبیبی در فضای مجازی به بهانه اکران فیلم سهیلا شماره 17 منتشر شد که حبیبی گفته است: الان هیچ کس دلش نمی‌خواهد ازدواج کند، خواستگار و این حرف‌ها هم که دیگر وجود ندارد، شاید من دلم نخواهد هیچ وقت ازدواج کنم. زهرا داوودنژاد  در ادامه از او می‌پرسد:" تو جزء کسانی بودی که قبلا ازدواج کردی و این تجربه را داری، آدمی که نمی‌خواهد ازدواج کند دغدغه‌های جنسی‌اش چه می‌شود؟
النازحبیبی در پاسخ به این سئوال اشاره می‌کند: «مگر الان همه دارند ازدواج می‌کنند؟ اگر به جای خیلی از کتاب‌های درسی‌مان یکسری چیزهای دیگر برای ادامه زندگی به ما یاد می‌دادند، ما الان خیلی آدم‌های موفق‌تری به لحاظ روانی بودیم. الان ما آقایانی را می‌بینیم که سن بالایی دارند، زن دارند، دوست دختر هم دارند، کمه؟

حاشیه دیگر هفته مربوط به صحبت‌های جنجالی امین حیایی در نشست عوامل «ساخت ایران 2» بود. امین حیایی با بغض از مشکلات اقتصادی مردم و دانلودهای غیرقانونی که سرقت خوانده می‌شود سخن گفته و خطاب به برخی از مسئولین گفت: امیدوارم تا فرصت هست اشتباهتمان را جبران کنیم. امروز به اینجا آمدم تا حرف‌های دلم را بزنم. من در زندگی یک سوزن جابه‌جا کردم و جوابش را به چشم دیدم. شما هم تا فرصت دارید جبران کنید و سرمایه‌های مملکت را برگردانید.

 

ترین‌های هفته : 

بیشترین تعداد هفته صدر نشینی «تگزاس» با ده هفته صدرنشینی

بیشرین اکران مردمی با حضور عوامل فیلم «دارکوب»

بیشترین افزایش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «تگزاس» با افزایش فروش 155 میلیون هزار تومان

بیشترین کاهش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «چهارراه استانبول» با کاهش فروش 46 میلیون تومان
هفت فیلم پرفروش هفته در یک نگاه:

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها