صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان به سیستم فروش آنلاین بلیت سینماتیکت پیوست

پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر اصفهان که از اول تیرماه آغاز به کار کرده به سیستم آنلاین فروش بلیت سینماتیکت پیوست.

مجموعه پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر که شامل 8 سالن مجزا سینما و یک سالن کنسرت است در طبقه سوم مجتمع تجاری تفریحی قلب شهر از 1 تیرماه آغاز به فعالیت کرده است. این سالن های سینما با آخرین متدها و فناوری ها و مطابق با استاندارهای روز دنیا آغاز به کار کرده است.کوچکترین سینمای سیتی سنتر با ظرفیت 24 صندلی و بزرگترین سینمای آن دارای 333 صندلی است. ویدئو پرژکتورهای لیزری، صندلی های ارگونومیک، کف پوش آنتی باکتریال و کیفیت صدای دالبی از دیگر ویژگی های این سینماهاست.

برای این مجموعه، از جدیدترین و بهترین تجهیزات روز سینمایی دنیا مثل تجهیزات کنسرت هال بهره گرفته‌ شده و نوع طراحی سالن‌ها هم به‌گونه‌ای است که بتواند بهترین زاویه دید را برای مخاطبان ایجاد کند. همچنین سیستم صوتی سینماها به شکلی طراحی و پیاده‌سازی شده که مخاطبان در هر قسمت از سالن، میزان مشابهی از صدا را دریافت کنند.یکی از سالن‌های این مجموعه با ظرفیت ۱۸۰ نفره، به‌صورت دو منظوره و برای اکران فیلم‌های سینمایی و اجرای تئاتر، طراحی و ساخته‌ شده و سالن کنسرت هال مجموعه هم می‌تواند علاوه بر کنسرت، برای برگزاری همایش‌ها و مراسم‌ دیگر نیز استفاده شود و در قالب یک سالن چند منظوره بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد.

از ویژگی های مهم پردیس سینمایی سیتی سنتر استفاده از سیستم تهویه هوا و مناسب سازی محل عبور و مروز برای تمامی افراد است. گالری و سالن انتظار این مجموعه مساحتی بالغ بر 4000 متر مربع دارد.

پردیس سینمایی سیتی سنتر که به عنوان مدرن ترین سینمای شهر اصفهان شناخته می شود در بزرگراه شهید دستجردی اصفهان واقع شده است.


خرید بلیت پردیس سینمایی سیتی سنتر

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها