صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

هزارپا و دو رکوردشکنی در یک هفته/ بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (26 تیر)

سینماها هفته گذشته، روزهای پررونقی را پشت سر گذاشتند و هفت فیلم از ده فیلم ابتدای جدول نسبت به هفته‌های قبل افزایش فروش داشتند.

«هزارپا» کمدی بی‌رقیب این روزها با فروش هفتگی 4 میلیارد و 313 میلیون تومان با اقتدار صدرنشین جدول فروش هفتگی بود و مجموع فروشش به مرز 7 میلیارد رسید. «هزارپا» که با تکیه بر داستان کمدی و محبوبیت بازیگرانش بخت نخست پرفروش‌ترین فیلم سال است؛ پس از دو هفته رکوردشکنی‌های پی در پی، از همان ابتدا در قامت مدعی اصلی شکستن رکورد فروش تاریخ سینمای ایران ظاهر شد. هزارپا در میان فیلم‌ها بیشترین تعداد سالن را در اختیار دارد.

 تگزاس که تا به اینجا عنوان دومین کمدی پرفروش سال را در اختیار دارد پس از 13 هفته اکران هنوز فروش هفتگی نزدیک به 500 میلیون تومان دارد. این فیلم که رکورد بیشترین تعداد هفته صدرنشینی را نیز در اختیار دارد این هفته با فروش 475 میلیون تومان مانند هفته گذشته در رتبه دوم جدول فروش قرار گرفت.

دشمن زن سومین کمدی پرفروش هفته در پنجمین هفته اکرانش از مرز 2 میلیارد عبور کرد و با فروش هفتگی 324 میلیون و 219 هزار تومان در رتبه سوم جدول قرار گرفت.

فیلم «دارکوب» ساخته بهروز شعیبی مانند هفته گذشته پرطرفدارترین فیلم غیرکمدی در حال اکران بود. این فیلم با فروش هفتگی 275 میلیون 442 هزار تومان در جایگاه چهارم جدول قرار گرفت و مجموع فروش خود را در سومین هفته اکرانش به مرز یک میلیارد نزدیک کرد.

فیلم عروسکی «خاله قورباغه» که یادآور سریالی قدیمی به همین نام است در دومین هفته اکرانش با فروش هفتگی 253 میلیون و 89 هزار تومان و افزایش فروش 108 میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته توانست در جدول فروش هفتگی دو پله صعود کند و در رتبه پنجم جدول فروش هفتگی قرار گیرد. این فیلم در رتبه دوم پر فروش‌های پردیس باغ کتاب نیز قرار دارد.

سه‌شنبه ۲۶ تیر بیش از ۱۰۰هزار نفر با خرید بلیت آنلاین از سینماتیکت به سینما رفتند، رکوردی بی‌سابقه که با همراهی شما خلق شد.

رکورد هفته:

«هزارپا» تازه‌ترین ساخته ابوالحسن داوودی در دومین هفته اکرانش مانند هفته اول رکوردشکنی کرد و توانست رکورد فروش در یک روز سینمای ایران را جابجا کند. این فیلم جمعه ۲۲ تیرماه در سراسر کشور بیش از یک میلیارد تومان فروش داشته و رکوردی که پیش‌تر در اختیار فیلم «نهنگ عنبر۲» بود را از آن خود کرد. از این رقم ۱۳۰ میلیون تومان فقط متعلق به پردیس کوروش بوده و شهر مشهد پس از تهران با ۱۰۰ میلیون تومان پر فروش‌ترین شهر نمایش دهنده «هزارپا» در روز جمعه بوده است.

همچنین «هزارپا» با فروش 4 میلیارد و 313 میلیون رکورد بیشترین فروش هفتگی را که در اختیار «نهنگ عنبر۲» بود شکست.

 

حاشیه هفته: بالاخره دشمن زن در سینماهای شهرداری نمایش داده خواهد شد؟

روز سه شنبه ۲۶ تیرماه محمدحسین فرحبخش، عبدالله علیخانی، کریم امینی، سام درخشانی، امیرحسین آرمان و تعدادی دیگر از عوامل فیلم «دشمن زن» در مقابل سازمان فرهنگی هنری شهرداری حاضر شدند و مذاکره ای با نمایندگان شهرداری در جهت اکران شدن فیلم «دشمن زن» در سینماهای شهرداری انجام دادند. که باید منتظر نتیجه ماند. 

 

ترین‌های هفته:

بیشترین افزایش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «هزارپا» با افزایش فروش 1 میلیارد و 858 میلیون تومان

بیشترین رتبه صعود در جدول فروش هفتگی نسبت به هفته گذشته فیلم «خاله قورباغه» با دو پله صعود

بیشترین کاهش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «خجالت نکش» با کاهش فروش 48 میلیون تومان

بیشترین اکران مردمی با حضور عوامل فیلم «دشمن زن» ساخته کریم امینی

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها