صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نبض گیشه در دست هزارپا/ بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما+ جدول (2 مرداد)

«هزارپا» پرطرفدارترین کمدی این روزها که به تنهایی نبض گیشه را در دست گرفته و هر هفته رکورد جدیدی را به نام خود ثبت می‌کند، این هفته نیز به فروش فوق‌العاده 5 میلیون تومان دست یافت و موفق شد رکورد بیشترین فروش هفتگی را که پیش‌تر در اختیار خودش بود بار دیگر جابجا کند.

 عبور «هزارپا» از مرز 12 میلیارد تومان پس از گذشت تنها سه هفته از زمان اکرانش ثابت کرد جدیدترین دستپخت ابوالحسن داوودی برای رقابت با پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما یعنی «نهنگ عنبر2» به میدان آمده است.

دومین فیلم پرفروش هفته فیلم «تگزاس» بود که با فروش 478 میلیون و 576 هزار تومان، به مجموع فروش 13 میلیارد و 269 میلیون دست یافت و با پشت سر گذاشتن به «وقت شام» خود را به جمع سه فیلم پر فروش سال 97 رساند.

«خاله قورباغه» در ادامه رشد فروشش این هفته نیز افزایش فروش 80 میلیونی را تجربه کرد و با فروش هفتگی 330 میلیون و 103 هزار تومان با دو پله صعود در جدول فروش هفتگی، از «دشمن زن» عبور کرده و در رتبه سوم جدول قرار گرفت. «دشمن زن» که هفته‌های اخیر حواشی بسیاری پیرامون اکرانش در سینماهای شهرداری ایجاد شده بود با فروش 297 میلیون تومان در جایگاه چهارم جدول قرار گرفت.

فیلم پنجم جدول فروش «دارکوب» با فروش هفتگی 284 میلیون تومان بود. فیلمی به کارگردانی بهروز شعیبی که پس از چهار هفته اکران توانست از مرز یک میلیارد بگذرد. یکی از عوامل فروش پایین فیلم «دارکوب» که فیلمی اجتماعی و تلخ است را می‌توان همزمانی اکران آن با کمدی‌هایی نظیر هزارپا و تگزاس دانست.

 رکورد هفته:

«هزارپا» در ادامه رکوردشکنی خود با فروش هفتگی 4 میلیارد و 942 میلیون تومان، رکورد بیشترین فروش هفتگی را که در اختیار خودش با فروش هفتگی 4 میلیارد و 313 میلیون تومان بود را بار دیگر شکست. همچنین موفق شد با فروش بیش از 1 میلیارد و 200 میلیون تومان در روز جمعه 29 تیر ماه، رکورد بیشترین فروش در یک روز را نیز به نام خود ثبت کرد

 حاشیه هفته:

هفته گذشته گزارش روزنامه شرق درباره موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج خبرساز شد. نام بردن از دو چهره شناخته شده به نام «ا.ع» و «م.م» که در فهرست دریافت‌کنندگان هدیه و وام میلیاردی از این موسسه بودند، سر و صدایی در فضای خبری و مجازی به پا کرد و بسیاری منظور از این حروف را احسان علیخانی و مهران مدیری دانستند و آنها را وادار به دفاع از خود در برابر اتهامات وارد شده کردند. احسان علیخانی در رسانه ملی به دفاع از خود و همکارانش پرداخت و مهران مدیری صبح روز سی‌ام تیر ماه همراه با وکیل خود، شخصا در دادسرای رسانه حاضر شد و از روزنامه شرق و فیلم آنلاین شکایت کرد.

ترین‌های هفته:

 بیشترین افزایش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «هزارپا» با افزایش فروش 600 میلیون تومان

 بیشترین رشد فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «خاله قورباغه» با 30 درصد رشد فروش

بیشترین کاهش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «خجالت نکش» با کاهش فروش 25 میلیون تومان

بیشترین رتبه صعود در جدول فروش هفتگی نسبت به هفته گذشته فیلم «خاله قورباغه» با دو پله صعود

بیشترین اکران مردمی با حضور عوامل مستند «سریک » ساخته بهاره افشاری

ویدیوی 7 فیلم پرفروش هفته:جدول فروش:

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها