صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سهم 50 درصدی فیلمسازان از نمایش‌ بازی‌های جام جهانی در سینما

سخنگوی شورای عالی اکران گفت که 50 درصد از میزان فروش بلیت‌های نمایش بازی‌های فوتبال جام جهانی در سینما به فیلمسازان اختصاص می‌یابد.

علی سرتیپی سخنگوی شورای عالی اکران درباره مصوبات جلسه اخیر این شورا گفت: در جلسه اخیر شورای عالی اکران درباره سهم فیلمسازان از نمایش بازی‌های فوتبال جام جهانی 2018 تصمیم قطعی گرفته شد و همچنین دستورالعمل کمیته انضباطی شورای که برای تایید به دفتر آقای حیدریان رئیس سازمان سینمایی ارسال شده بود، به امضا رسیده و ابلاغ شد. 

وی درباره میزان سهم فیلمسازان از  نمایش بازی‌های فوتبال جام جهانی 2018 در سینما‌های کشور، اعلام کرد: تمامی بلیت‌های فروخته شده برای بازی‌های فوتبال با رقم واحد 15 هزار تومان در نظر گرفته شده و 50 درصد از میزان فروش بلیت‌ها تحویل خانه سینما خواهد شد. خانه سینما خود درباره میزان اختصاص مبالغ به فیلم‌های مختلف تصمیم‌گیری می‌کنند. 

بنابراین گزارش، شورای عالی اکران پیش از این مجوز نمایش 5 بازی (3 بازی ایران و نیمه نهایی و فینال جام جهانی) از مجموعه بازی‌های جام جهانی را صادر کرده بود و برای این امر مبلغ شناور 15 تا 20 هزار تومان را برای بلیت‌های این بازی‌ها در نظر گرفته بود؛ اما اکثر بلیت‌ها در سینما به مبلغ 20 هزار تومان به فروش رسیدند. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها