صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تخفیف «کاربوی» برای اعضای سینماتیکت / آنلاین حال ماشینت رو خوب کن!

کاربوی، مجموعه ای دانش بنیان به منظور ارائه انواع خدمات خودرو به صورت انلاین، در مکان و زمان مورد نظر شما می‌باشد.

کاربوی، با گردهمایی متخصصان فنی، با تجربه و تحصیل کرده کنار هم و ادغام انها با تیمی نوآور و متخصص در زمینه تکنولوژی اطلاعات کوشیده است، خدمات خودرویی مورد نیاز شما را از قبیل کارواش، سرویس های دوره ای، کارشناسی خودرو و انواع دیگر خدمات نگهداری و مراقبتی را راحت تر، مطمئن تر، شفاف تر و از همه مهمتر قابل قیاس تر از گذشته به صورت یکجا و در داخل یک اپلیکیشن در اختیار شما قراردهد. 


با استفاده از انواع سرویس های مختلف کارواش کاربوی، نه تنها در سطح شهر متفاوت رانندگی خواهید کرد، بلکه به محیط زیست نیز احترام خواهید گذاشت. نیروهای کارواش کاربوی با استفاده از به روز ترین تکنولوژی های نانو، خودروی شما را بدون استفاده از قطره ای آب، درخشان تر و زیباتر از همیشه خواهند نمود. با استفاده از کاربوی دیگر در صف کارواش معطل نشده و انعام پرداخت نمی کنید و مهم تر از همه، بدنه خودروی شما از آسیب های ناشی از کارواش های سنتی و اتوماتیک در امان خواهد بود.


بدون انعام

هیچگونه انعام و پاداشی در خدمات کاربوی وجود ندارد کاربوی ها با احترام کامل خدمات استانداردی ارائه می کنند.

حفظ محیط زیست

با استفاده از انواع سرویس های مختلف کارواش کاربوی ، نه تنها در سطح شهر متفاوت رانندگی خواهید کرد ، بلکه به محیط زیست نیز احترام خواهید گذاشت. نیروهای کارواش ما با استفاده از به روزترین فناوری های نانو ، خودروی شمارا بدون استفاده از قطره ای آب ، درخشان تر و زیباتر از همیشه خواهند نمود.

صرفه جویی زمان

در ترافیک رفت و برگشت که نمی مانید هیچ! حتی در زمانی که از ماشینتون استتفاده نمی کنید کاربوی کار ها را انجام می دهد!

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها