صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گلایه از تیزرهای اندک تلویزیونی برای «دارکوب»

مدیر پخش فیلم سینمایی «دارکوب» مدعی است تیزرهایی که در اختیار این فیلم سینمایی قرار گرفت، بسیار اندک بود و همین موضوع باعث افت فروش فیلم شد.

دارکوب

محمد قانع مدیر پخش فیلم سینمایی «دارکوب» درباره وضعیت اکران این فیلم سینمایی، گفت: همانطور که پیش از اکران نیز تصور می‌کردیم، فیلم سینمایی «دارکوب» تاثیر بسیاری بر مخاطبان سینمای ایران گذاشت. 

وی ادامه داد: بسیاری از مخاطبان سینما پس از تماشای فیلم سینمایی «دارکوب» با راه‌اندازی کمپین‌های مختلف از این فیلم حمایت کردند و در همین راستا نیز برخی از سازمان‌های کشور همراهمان شدند. 

مدیر پخش فیلم سینمایی «دارکوب» تصریح کرد: متأسفانه سازمان صداوسیما آن چنانی که باید از فیلم سینمایی «دارکوب» حمایت نکرد. تیزرهایی که در اختیار این فیلم سینمایی قرار گرفت، بسیار اندک بود و همین موضوع باعث افت فروش فیلم شد. 

قانع درباره وضعیت فروش این فیلم سینمایی خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان از وضعیت اکران و فروش فیلم سینمایی «دارکوب» راضی نبودیم و دیگر فرقی هم نمی‌کند، چرا که تنها یک هفته به پایان اکران این فیلم سینمایی باقی مانده است. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها