صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جدیدترین سینمای شهر ساری افتتاح شد + عکس

سینما «کانون پرورش فکری ساری» همزمان با هفته دولت به صورت رسمی افتتاح خواهد شد

پایان هفته جاری شهر بزرگ و زیبای ساری صاحب سینمای جدیدی می‌شود. سینما «کانون پرورش فکری ساری» همزمان با هفته دولت به صورت رسمی افتتاح خواهد شد و به اهالی ساری این نوید را می‌دهد که قرار است در سالنی استاندارد و با کیفیت، به تماشای فیلم‌های روز سینمای ایران بنشینند.

محمدعلی یزدان‌شناس مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ساری، مدیر مسئول این سینما است. وی کارش را از سال 1379 در شهر بوشهرآغاز کرده و سال 96 به ساری بازگشته است. یزدان‌شناس در گفتگو با کرمی خبرنگار سینماتیکت گفت:

ایده تاسیس سالن سینما در کانون را از بوشهر با خود آورده است و باتوجه به اینکه شهر بزرگ ساری که مرکز استان هم هست تنها یک سینما دارد، به فکر تاسیس سینما افتاده است و پس از چندماه پیگیری موفق به اجرایی کردن ایده‌ی خود شده است. یزدان‌شناس یکی از اهداف اصلی خود از تاسیس این سینما را کمک به گسترش تفریحات فرهنگی برای خانواده ها برشمرد.

وی افزود: «سینما کانون ساری» قرار است سه سانس در بعد از ظهر داشته باشد برای اکران فیلم‌های روز سینمای ایران و یک یا دو سانس در صبح. سانس‌های صبح بیشتر برای مدارس در نظر گرفته می‌شود و به صورت اختصاصی به کودکان و نوجوانان می‌پردازد.

در نظر داریم برای جذب مخاطب بیشتر، بلیت سینما در روزهای شنبه نیز علاوه بر سه شنبه‌ها به صورت نیم‌بها تعریف شود.  

 این سینما دارای یک سالن با ظرفیت 200 نفر است . و دسترسی آسان به سینما که از راه کمربندی ساری و منطقه شهبند و سه راه طبرستان است، موجب افزایش مخاطبان آن خواهد شد.

اهالی ساری می‌توانند از سایت سینماتیکت به صورت آنلاین بلیت «سینما کانون ساری» را خریده و صندلی خود را انتخاب کنند.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها