صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مردم تمایلی به دیدن فیلم‌ها و سریال‌های غمگین ندارند

مارال فرجاد گفت: فیلم‌ها و سریال‌های ما به دنبال تکرار درد و غم هستند و مردم به دلیل مشکلات زندگی، حاضر به دیدن این فیلم‌ها نیستند.

فرجاد
 «مارال فرجاد» بازیگر تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص کار جدید خود گفت: در حال حاضر مشغول بازی در یک تئاتر به کارگردانی شهره سلطانی هستم.

وی در ادامه افزود: علاوه بر این تئاتر مشغول بازی در یک سریال به کارگردانی تاجبخش فناییان هستم که برای شبکه دو آماده می‌شود. این کار برای کودکان و نوجوانان است و اسم آن «همه بچه‌های ما» است.

بازیگر فیلم سینمایی «شام عروسی» درباره وضعیت سینما و تلویزیون گفت: امسال سینما و تلویزیون اصلا وضعیت خوبی نداشت، سریالی به آن صورت نداشتیم و سینما هم که خوابیده است و همه هم می‌گویند بودجه کم است!

فرجاد در ادامه گفت: سریال‌ها و یا فیلم‌های سینمایی ما به تازگی به دنبال تکرار درد و غم هستند و این موضوع سطح کیفی فیلم‌ها را پایین می‌آورد و مردم چون در زندگی خود مشکلات زیادی دارند، دیگر حاضر به دیدن این فیلم‌ها نمی‌شوند.

فرجاد در خصوص وضعیت فیلم‌نامه‌ها گفت: فیلمنامه مهم‌ترین رکن در سینما و سریال‌های تلویزیونی است. برای فیلمنامه‌ها بودجه کمی می‌گذاریم و برای پرورش نویسنده هیچ سرمایه‌گذاری انجام نمی‌شود.

وی در انتها خاطر نشان کرد: تربیت نویسنده را یک چیز بی‌ارزش می‌دانیم و فکر می‌کنیم با یک فیلم‌نامه می‌توانیم یک پولی هرچند ناچیز در بیاوریم و حاضر نیستیم که برای بهتر شدن همان فیلم درست خرج کنیم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها