صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شهرام ناظری ترانه تیتراژ فیلم سینمایی «سیمین» را خواند

شهرام ناظری ترانه تیتراژ فیلم «سیمین» به کارگردانی مرتضی آتش زمزم را خواند که این اثر به خشکی زاینده رود می پردازد.

به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «سیمین» به تهیه کنندگی و کارگردانی مرتضی آتش زمزم چندی پیش در اصفهان مراحل فیلمبرداری خود را در لوکیشن های مختلف شهر اصفهان از جمله قلعه تاریخی محمد آباد، چند رشته قنات، کبوترخانه، روستای گورتان، میدان نقش جهان، گاوخونی، رودخانه خشک زاینده رود و خانه های تاریخی سپری کرد و این روزها امور فنی آن در حال انجام است.
به تازگی شهرام ناظری ترانه ای برای فیلم خوانده است که در تیتراژ آن جای خواهد گرفت. صداگذاری فیلم توسط حسین قورچیان انجام می شود و ساخت موسیقی را علی اصغر رحیمی برعهده دارد.«سیمین» فیلمی درباره علت خشک شدن زاینده رود و تاثیرات آن بر زندگی مردم به ویژه کشاورزان است. قصه در فضایی استعاری روایت می شود و کاراکتر مادر در آن نمادی از آب و رودخانه است. سازندگان امیدوار هستند با این فیلم توجه مسئولان و مردم را به این فاجعه بزرگ جلب کنند که حاصل بی تدبیری و عدم مدیریت صحیح است.

بازیگران فیلم عبارتند از محمدرضا هدایتی، لاله اسکندری، محمد فیلی، جمشید صدری، پری کربلایی، سپیده مظاهری، مریم نقیب الذاکرین و (بازیگران کودک و نوجوان) : امیرعباس رضایی و مریم عرب جعفری.
به گفته کارگردان، فیلم در کنار بیان تاثیرات منفی خشک شدن زاینده رود روی زندگی کشاورزان با بهره گیری از لوکیشن های خاص کویر در دل داستان به یک بوم نگاری در این منطقه نیز توجه کرده است.
آتش زمزم تهیه کنندگی و کارگردانی فیلم را به عهده دارد و فیلمنامه آن کار مشترک کریم روناسیان و خزر مهرانفر است.قصه این فیلم برداشتی از مستند «رودی که کشته شد» است که بدون پرده به مشکلات اصلی زاینده رود و روند خشک شدن آن می پرداخت و سال ۹۳ در شانزدهمین جشن مستند سینمای ایران به عنوان بهترین فیلم برگزیده شد.
سازندگان در تلاش هستند تا فیلم را برای حضور در جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان آماده می کنند

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها