صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نتایج اولیه نظرسنجی درباره بهترین فیلم کودک و نوجوان اعلام شد

۲۰ فیلم کودک و نوجوان که از ۲۰۰ اثر منتخب سینمای کودک و نوجوان در نظرسنجی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران به رای گذاشته شده اند، از بقیه آثار سبقت گرفتند.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، ۲۰ فیلم سینمای کودک و نوجوان در نظر سنجی انجمن منتقدان که به بهانه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان برگزار می شود، تاکنون در صدر انتخاب ها قرار گرفته اند.

این ۲۰ فیلم از ميان ٢٠٠ اثر در بررسي اوليه آرا، نسبت به بقيه فيلم ها در بخش هاي مختلف پيشتاز هستند که اسامی شان بدون قید ترتیب به شرح زیر اعلام می شود:

«خانه دوست كجاست»

«باشو غريبه كوچك»

«شهرموش ها»

«من ترانه ١٥ سال دارم»

«نياز»

«كلاه قرمزي و پسرخاله»

«دونده»

«بادكنك سفيد»

«خواهران غريب»

«مشق شب»

«بچه هاي آسمان»

«شرم»

«دختري با كفش هاي كتاني»

«چكمه»

«گلنار»

«خانه در انتظار»

«دزد عروسك ها»

«نان و شعر»

«گربه آوازه خوان»

«رنگ خدا»

در نظرسنجی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان که به همت انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران با شرکت ۱۲۰ منتقد برگزار می شود، به بهانه آغاز دهه چهارم سینمای کودک و نوجوان بعد از انقلاب، ٢٠٠ فیلم کودک و نوجوان تولید و اکران شده در پس از انقلاب، به رای گذاشته شده اند.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها