صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

معرفی فیلم‌های ایرانی بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کودک

۱۰ فیلم از ایران در بخش‌های فیلم‌های سینمایی، کوتاه داستانی، کوتاه پویانمایی بین الملل سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با آثار غیرایرانی رقابت می‌کنند.

jashnvare.koodak

به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی، «لکنت» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی‌ و تهیه‌کنندگی محمود فتوحی شاه آبادی، «آهوی پیشونی سفید ۲» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی سید جوادهاشمی‌ در بخش فیلم‌های سینمایی بین‌الملل سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با سایر فیلم‌های بین‌الملل این بخش به رقابت می‌پردازند.

فیلم بلند پویانمایی «آخرین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر نیز با دیگر آثار بلند پویانمایی بین الملل جشنواره رقابت می‌کند.

همچنین در بخش فیلم‌های کوتاه داستانی فیلم‌های «باز هم سکوت» به کارگردانی و تهیه کنندگی راضیه سراجی «مونالیزا» به کارگردانی عباس عمرانی بیدی و تهیه کنندگی حجت شمس، «مثل بچه آدم» به کارگردانی آرین وزیردفتری و تهیه کنندگی مجید برزگر از ایران با آثار غیرایرانی ارزیابی می‌شوند.

«بدو رستم بدو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین ملایمی، «گرگم و گله می‌برم» به کارگردانی امیرهوشنگ معین، «یکی بود یکی نبود» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهین جواهریان نیز عناوین فیلم‌هایی است که در بخش فیلم‌های کوتاه پویانمایی بین الملل با سایر آثار دیده و داوری خواهند شد.

سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان در حال برگزاری است.

معرفی و خرید آنلاین بلیط فیلمهای جشنواره فیلم کودک و نوجوان

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها