صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جزئیات اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شد

برگزیدگان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان امشب(چهارشنبه ۱۴ شهریور) از ساعت ۲۰ در سالن کوثر مجموعه تفریحی ۲۲ بهمن معرفی می شوند.

مجید برزگر کارگردان آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان درباره جزئیات این مراسم توضیح داد: در این دوره تصمیم بر این است و اختتامیه بیش از پیش، شب اهدای جوایز باشد. بنابراین بزرگداشت ها، نکوداشت و بخش های جنبی به طور جداگانه در روزهای جشنواره برگزار شد.

وی افزود: اجرای موسیقی و اجرای ۴ استندآپ کمدین با موضوع سینما، خاطرات کودکی، نمایش های کودکانه، برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی خاطره انگیز کودکان و نوجوانان از دیگر بخش های این برنامه است.

برزگر خاطر نشان کرد: در برنامه ریزی مان ۱۲۵ دقیقه زمان برای برگزاری این مراسم پیش بینی شده است که با توجه به حضور کودکان و نوجوانان و صحبت های احتمالی برگزیدگان بعد از دریافت جایزه پشت تریبون، ممکن است طولانی تر شود. همچنین اجرای این برنامه را هومن حاجی عبداللهی برعهده دارد و در بخش بین الملل نیز بهمن نورایی از همکاران بخش بین الملل جشنواره اجرا را برعهده می گیرد.

وی درباره دکور مراسم نیز عنوان کرد: استفاده از سه نمایشگر بزرگ با نگاهی مدرن به معماری اصفهان و اقتباس از عالی قاپو طراحی اختتامیه این دوره از جشنواره است.

آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان امشب(چهارشنبه ۱۴ شهریور) از ساعت ۲۰ در سالن کوثر مجموعه تفریحی ۲۲ بهمن برگزار می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها