صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تصاویر مراسم افتتاحیه اکران فیلم «ترومای سرخ» در گروه هنر و تجربه

مراسم افتتاحیه اکران فیلم «ترومای سرخ» در گروه هنر و تجربه شب گذشته در موزه سینما برگزار شد. تصاویر این اکران را ببینید.

این مراسم با رونمایی از تازه‌ترین پوستر فیلم توسط اسماعیل میهن‌دوست و مرتضی مشهودی،مدیر جلوه‌های ویژه فیلم آغاز شد و پس از آن بخشی از ویدیوهای مربوط به نظرات منتقدان و هنرمندان سینمایی و غیر سینمایی و اهل ادب و فرهنگ در مورد فیلم «ترومای سرخ» به نمایش درآمد.

هوشنگ گلمکانی، پرویز جاهد، خسرو دهقان، شیوا مقانلو، ستاره اسکندری، آتش تقی‌پور، فرانک آرتا،لادن نیکنام، ساناز فلاح‌فرد، مهناز رونقی و جمعی از بازیگران جوان فیلم «ترومای سرخ» از جمله افرادی بودند که ویدیوهای آن‌ها برای میهمانان حاضر پخش شد. سپس تیزرهای آماده شده فیلم برای ایام اکران عمومی نشان داده شد. در ادامه عکس، نقد و بروشور فارسی فیلم حاوی گزیده نقدهای منتشر شده در ایام جشنواره فجر در معرض دید حاضرین قرار گرفت.

بخش پایانی مراسم هم به اکران فیلم مستندی درباره «ترومای سرخ» اختصاص داشت .این فیلم مستند که به نوعی ماجرای ساخته شدن «ترومای سرخ» را روایت می‌کند توسط زهره صباغیان کارگردانی و تدوین شده و مجموعه‌ای است از مصاحبه با کارگردان،بازیگران و عوامل فیلم، منتقدان سینمای ایران و تصاویری از پشت صحنه دوران پیش تولید و ایام فیلم‌برداری. میهن‌دوست در این فیلم به مشکلات و فراز و فرودهای کار از مرحله پیش تولید تا آماده‌سازی نهایی اشاره می‌کند . نشر چترنگ، ثالث و خانه داستان چوک به عنوان حامیان این برنامه هدایایی را برای دست‌اندرکاران «ترومای سرخ» در نظر گرفته بودند. بسته‌های فرهنگی، تخفیف خرید و ایجاد امکانات ویژه از جمله این هدایا بود.

خسرو دهقان، شیوا مقانلو، رایا نصیری، جعفر گودرزی، عزیزالله حاجی‌مشهدی، نیما قلی‌زادگان، نیلوفر محمودی،مازیار شیخ محبوبی و …از جمله میهمانان این مراسم بودند. فیلم «ترومای سرخ» از چهارم مهر در سینماهای هنروتجربه به نمایش درمی‌آید.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها