صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پرونده «آبی به رنگ آسمان» در استادیوم آزادی بسته شد

سرانجام پس از بیست ماه فیلمبرداری و ضبط سکانس های پایانی در ورزشگاه آزادی تهران، تصویربرداری فیلم «آبی به رنگ آسمان» به کارگردانی امیر رفیعی به پایان رسید.

آخرین سکانس‌های «آبی به رنگ آسمان» که مربوط به ضبط یک موزیک‌ویدیو با صدای رضا یزدانی برای تیتراژ پایانی اثر است در استادیوم آزادی گرفته شد. شهیار کبیری به همراه یونس سبزی مدیر تصویربرداری، کارگردانی این بخش از کار را انجام دادند.

«آبی به رنگ آسمان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر رفیعی مستندی پیرامون تاریخ باشگاه استقلال از زمان ت h سیس تا به حال است که (به ترتیب ورود در فیلم) همایون ارشادی، مهناز افشار، سیامک انصاری، فرهاد اصلانی، حمیدرضا آذرنگ، بابک حمیدیان و رضا یزدانی را به عنوان بازیگر همراه خود دارد.

برخی از عوامل تولید و ساخت این اثر عبارتند از کارگردان، تهیه‌کننده، طرح و پژوهش: امیر رفیعی، با همراهی: علی فتح‌الله‌زاده، مشاور پروژه: شهاب کاظمی، نویسنده: خشایار الوند، تدوین و اصلاح رنگ: رضا تاری وردی، موسیقی متن: گشسب بانو بحرینی و گشتاسب بحرینی، تصویربردار: میثم نظیمی، صدابردار: محمد مرتضایی، محمد خرمی‌نژاد، پشتیبانی فنی: شرکت هورشید فیلم، مدیر تولید: سعید اژدر، مجری طرح: نیاز افشین کیا، مدیریت تبلیغات و اطلاع رسانی: گروه مدیا ژورنال.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها