صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

محسن کیایی: «لونه زنبور2» سال آینده جلوی دوربین می رود

محسن کیایی با اشاره به اینکه نگارش فیلمنامه دو پروژه سینمایی و تلویزیونی را برعهده دارد درباره حضور متفاوتش در «ماجرای نیمروز۲» توضیحاتی ارائه کرد.

محسن کیایی بازیگر و فیلمنامه‌نویس سینما و تلویزیون ضمن اشاره به فعالیت‌های جدید خود گفت: در حال حاضر مشغول بازی در فیلم «ماجرای نیمروز ۲» به کارگردانی محمدحسین مهدویان هستم. فیلمبرداری این اثر سینمایی به تازگی آغاز شده و با توجه به اینکه فیلمنامه را خوانده‌ام معتقدم اثر خوبی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قرار بود در «ماجرای نیمروز ۱» نیز بازی کند، ادامه داد: فیلمنامه «ماجرای نیمروز ۱» به دستم رسیده و آن را مطالعه هم کرده بودم اما متاسفانه به دلیل اینکه در پروژه دیگری حضور داشتم نتوانستم در آن فیلم حضور داشته باشم.

این بازیگر سینما تاکید کرد: به‌نظرم «ماجرای نیمروز ۲» نسبت به فیلم‌های قبلی محمدحسین مهدویان فیلمنامه بسیار بهتری دارد.

وی با اشاره به اینکه اولین تجربه همکاری خود را با این کارگردان را پشت سر می‌گذارد، توضیح داد: نقشی که در «ماجرای نیمروز ۲» بازی می‌کنم نسبت به نقش‌هایی که تا امروز بازی کرده‌ام بسیار متفاوت است و کاملا از خودم دور است.

بازیگر فیلم سینمایی «بارکد» ادامه داد: قرار است فیلمنامه «لونه زنبور ۲» را بنویسم تا سال آینده به مرحله تولید برسد.

کیایی همچنین با اشاره به فعالیت های تلویزیونی خود گفت: آخرین مراحل نگارش یک سریال تلویزیونی را انجام می‌دهم که به زودی وارد مرحله تولید می‌شود. فیلمنامه این پروژه کمدی است و به زودی کارگردان آن مشخص می‌شود و تهیه کنندگی آن برعهده احمد زالی است. این سریال برای شبکه یک سیما ساخته خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها