صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «درساژ» در آذر ماه

فیلم سینمایی «درساژ» به تهیه کنندگی سمیرا و روح الله برادری که درخشش زیادی در فستیوال های مختلف جهانی داشته است، به احتمال زیاد آذرماه در ایران اکران خواهد شد.

پویا بادکوبه کارگردان فیلم سینمایی«درساژ» در ارتباط با آخرین وضعیت اکران این فیلم سینمایی در جشنواره های خارجی گفت: اخیرا «درساژ» در فستیوال فیلم‌های فارسی زبان در کشور استرالیا به عنوان بهترین فیلم بلند جایزه غزاله طلایی را کسب کرد و‌ همچنین فیلم در بخش مسابقه فستیوال کپنهاگ دانمارک حضور دارد که همین روزها به پایان می‌رسد و فستیوال فیلم «ونکوور» که در اوایل اکتبر برگزار می‌شود. باید بگویم که «درساژ» در کنار موفقیت‌هایی که پیش تر در جشنواره فیلم‌ برلین و جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و جشنواره فیلم شانگهای بدست آورده بود در جشنواره‌ ساخالین در بخش خارج از مسابقه در کنار‌ آثار درخشانی از  فیلمسازان صاحب‌نام  حضور خو‌اهد داشت که اتفاقی مهم برایم بود. همچنین حضور در فستیوال گرانادا اسپینایا و استقبال بی نظیر تماشاگران برایم تجربه جذابی بود.
او همچنین اضافه کرد: همان طور که می‌دانید تاکنون در جوامع بین الملل، از فیلم درساژ بسیار استقبال شده است.

‎بادکوبه در ارتباط با اکران عمومی «درساژ» در ایران توضیح داد: با پخش‌کنندگان مختلف صحبت کرده‌ایم ولی هنوز قرارداد نهایی فیلم بسته نشده است. اما فکر می‌کنم  آذرماه فیلم در ایران اکران شود. به دلیل درگیری‌هایی که بر سر اکران‌های خارجی فیلم داشتیم مدتی اکران عمومی فیلم در ایران به تعویق افتاد، امیدوارم به زودی بتوانیم اکران عمومی داشته باشیم و مردم ایران هم فیلم را دوست داشته باشند.

‎گفتنی است؛ در این فیلم علی مصفا، شبنم مقدمی، هوشنگ توکلی، علیرضا ثانی فر، علیرضا آقاخانی، سیامک ادیب، جلال فاطمی، لویی سیفی، یسنا میرطهماسب، باسط رضایی، به آفرید غفاریان،شایان فصیح زاده، رامبد مطلبی و با معرفی نگار مقدم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها