صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«روسی» به صداگذاری و ساخت موسیقی رسید

فیلم سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی و تهیه‌کنندگی علی اکبر ثقفی با پایان مونتاژ وارد مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی شد.

علی اکبر ثقفی؛ تهیه کننده فیلم سینمایی«روسی» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: مراحل مونتاژ و فاین کات فیلم به پایان رسیده و مرحله ساخت موسیقی و صداگذاری آن آغاز شده تا برای دریافت پروانه نمایش و حضور در سی و هفتمین جشنواره فجر آماده شود.
وی در خصوص پیش بینی بازخورد این فیلم که برای نمایش  در سی و هفتمین جشنواره فجر آماده می شود، با توجه به شرایط حال حاضر اکران فیلم ها گفت: فیلم «روسی» به دلیل قصه آن که تراژدی و درام است و داستانی را روایت می کند،به نظر من می تواند مخاطب خود را جذب کند. در این فضای حال حاضر بر خلاف جهت آب شنا می کند ولی برای من سینما مهم است و این که مخاطب راضی از سینما برگردد. شعور و درک مخاطب برایم اولویت است و معتقدم هر فیلمی باید مانند کتاب یا شعری پیامی را به مخاطب برساند که «روسی» از این قائده مستثنی نیست و جایگاه خودش را دارد.ثقفی به فعالیت‌های اخیرش اشاره کرد و افزود: دو کار جدید برای تولید دارم؛ که کارگردان یکی از آن ها امیرحسین ثقفی است و درخواست پروانه ساخت آن را ارسال کرده‌ایم و کار دیگری که خودم می خواهم آن را آغاز کنم.

گفتنی است؛ فیلمنامه «روسی» نوشته امیر حسین ثقفی و به تهیه کنندگی علی اکبر ثقفی با موضوع اجتماعی ساخته شده است.امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر ، کامران تفتی، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی، بهمن صادق حسنی و میلاد کی مرام با حضور سپیده گلچین بازیگران اصلی این فیلم هستند.
«روسی» اثری پر بازیگر و پر لوکیشن بود و عوامل سازنده این فیلم در لوکیشن هایی واقع در لاهیجان، تهران، ساوه، قم، شهر ری، دیلمان، گرمسار، فومن، بندر کیاشهر، ورامین، جاجرود و  طی دو ماه فیلمبرداری آن را به پایان رساندند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها