صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

"تهران، 10 شب، خیابان فرشته" برای حضور در فیلم فجر کلید می‌خورد

فیلم سینمایی" تهران، 10 شب، خیابان فرشته" به نویسندگی و کارگردانی مهدی علمی نیا اواسط آذرماه در تهران کلید می خورد.

 علمی نیا به خبرنگار مهر گفت: فیلم سینمایی" تهران،10 شب، خیابان فرشته" با تازگی پروانه ویدئویی دریافت کرده است اما قصد داریم بعد از پایان تصویربرداری این فیلم را به نسخه 35 میلیمتری تبدیل کنیم. امیدوارم مراحل ساخت فیلم به موقع به پایان برسد تا بتوانم در جشنواره سی و یکم فیلم فجر با اولین فیلم سینمایی ام حضور پیدا کنم.

وی ادامه داد: این فیلم اثری اجتماعی است و به معضلاتی که دیدن سریال های ماهواره ای برای خانواده ها به وجود می آورد می پردازد. "تهران، 10 شب، خیابان فرشته" قصه اختلاف های بین زن و شوهرهاست که به دلیل تاثیر سریالهای ضعیف ماهواره ای شکل می گیرد. در این اثر زنی بعد از دیدن یکی از این سریال ها دچار توهم می شود و شوهرش را به قتل می رساند...

علمی نیا افزود: اکثر بازیگران و عوامل این فیلم قطعی شده اند که به زودی نامشان را اعلام می کنم. این اثر در حال حاضر در مرحله نگارش نهایی فیلمنامه قرار دارد و امیدوارم طبق برنامه ریزی اواسط آذرماه در تهران کلید بخورد. برای سرعت بخشیدن به روند تولید فیلم تدوین نیزهمزمان با تصویربرداری انجام می شود.

این کارگردان افزود: علی میرباقری تهیه کننده این فیلم سینمایی است و شرکت مشا ایران به مدیریت حیدر احسانی سرمایه گذارآن خواهد بود. همچنین خانه فیلم و هنر ایرانیان مجری طرح این پروژه است.

علمی نیا تا کنون تهیه کنندگی و کارگردانی فیلم های ویدئویی"ازدواج قاجاری"،" ما همه اخراجیم"،"روباه"،" روژا"، "به دنبال پدر" و... را بر عهده داشته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها