صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینماهای «استقلال» و «بهمن» سه سالنه می‌شوند

سینماهای «استقلال» و «بهمن» تهران تا پایان امسال بازسازی و دارای سه سالن می‌شوند.

استقلال

 محمود کاظمی مدیرعامل موسسه بهمن سبز وابسته به حوزه هنری گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال در سینما بهمن تهران سومین سالن را احداث خواهیم کرد. بازسازی سالن یک این سینما سال ۹۵ انجام شد و خوشبختانه رضایت مخاطبان و رونق این سینما در ماه‌های اخیر، ما را مصمم کرد که سالن دو این سینما بازسازی و یک سالن جدید هم به این سینما اضافه کنیم، سالن دو هم تجهیز خواهد شد و ان‌شاالله در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر، سینمادوستان می‌توانند در این سالن به تماشای فیلم‌ها بنشینند.

وی ادامه داد: سینما استقلال هم یکی از سینماهای خوب حوزه هنری در تهران است، این سینما هم ظرفیت تبدیل شدن به سه سالن را دارد و قرار است وارد پروژه ساخت سالن دوم و سوم این سینما بشویم. این سالن هم در جشنواره فیلم فجر به بهره‌برداری می‌رسد. اگر چه پیشتر اعلام کرده بودیم سینما «سپیده» را هم سه سالنه می‌کنیم، اما بازسازی این سینما به دلیل مسایل شهری به تاخیر افتاده است.

کاظمی با اشاره به فعالیت‌های موسسه بهمن سبز در شهرستان‌ها افزود: پردیس «ساحل» اصفهان آماده بهره‌برداری است اما منتظر تامین امکانات تصویری و فنی آن هستیم. این پردیس نه تنها در اصفهان بلکه در تمام ایران، منحصر به فرد و ویژه است. سینمایی با ۹ پرده نمایش، سینمای روباز، سینمای کودک، فود کورد، گالری، کافه کتاب و بسیاری امکانات دیگر قطعا یکی از بهترین سینماهای ایران در جذب مخاطب خواهد بود. مجتمع فرهنگی فجر سیاهکل هم تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

سینما استقلال و بهمن تهران متعلق به حوزه هنری هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها