صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینما آزادی با تخفیف فیلم نمایش می‌دهد / فروش بلیت 3000 تومانی

فیلم‌های سینمایی در سانس‌های اول و دوم سینما آزادی هر روز‌ با تخفیف 40 درصد نمایش داده می‌شود.

 «رضا سعیدی‌پور» مدیر سینما آزادی در گفت‌و‌گو با فارس درباره چگونگی نمایش فیلم با تخفیف در سالن‌های سینما، گفت: یک تعداد دوستداران سینما علاقمند‌ند فیلم را در سینما آزادی ببینند اما قیمت بلیت این سینما برای‌شان سنگین است. ما برای اینکه این افراد بتوانند از فیلم‌ها بهره ببرند، هر روز سانس‌های اول و دوم سینما آزادی را با حدود 40 درصد از تخفیف بلیت سینما ارائه می‌کنیم و افراد می‌توانند با بلیت 3000 تومانی فیلم را ببینند‌. در تمام دنیا مرسوم است که سانس‌های اول برای اینکه سالن سینما خالی نباشد با تخفیف بلیت ارائه می‌شود.
وی درباره مخاطب سالن‌های سینما و کاهش آن توضیح داد: فیلم جدید اکران نشده و فیلم‌ها ‌‌تاریخ اکران‌شان گذشته است. همه‌ساله به این صورت بوده که وقتی فیلم‌ها زیاد روی اکران می‌مانند، مخاطب تعدادش کم می‌شود. این افت مخاطب در حال حاضر طبیعی است، ‌تا زمانی که فیلم جدید اکران شود باید صبر کرد. اگر فیلم‌های خوب اکران شود، مردم آن را دنبال می‌کنند و این گیشه رونق پیدا می‌کند اما اگر ‌فیلم خوب اکران نشود این رکود ادامه پیدا می‌کند.
وی درباره فیلم‌های آینده که برای آزادی در نظر گرفته است گفت: امیدوار هستیم فیلم‌های خوب و با مخاطب بیشتری داشته باشیم. ما انیمیشن «تهران 1500» را قرارداد داریم که از 15 آذرماه با سرگروهی سینما آزادی اکران می‌شود.
سعیدی‌پور در پاسخ به این سوال که ممکن است فروش کلاه قرمزی برای تهران 1500 پیش بیاید گفت: «کلاه قرمزی» استثنا است. فیلم «تهران 1500» از فیلم‌های متوسط فروش بالاتری خواهد داشت. فیلم‌هایی مثل «اخراجی‌ها» و «کلاه قرمزی» یک دوره دارند.
وی درباره آماده بودن سالن‌های سینما آزادی گفت: سینما آزادی از زمانی که افتتاح شده تا به امروز سه ماه یک بار به طور مرتب تمام تجهیزات آن مورد بازبینی قرار می‌گیرد و اگر نیاز به تعمیر داشته باشد حتما انجام می‌شود. ‌هر قطعه‌ای که نیاز باشد در انبار داریم و در زمان‌بندی مناسب تمام موارد سالن‌ها چک می‌شود.
وی در ادامه به هماهنگی با شورای صنفی برای ارائه تخفیف اشاره کرد و گفت: معمولا مدیریت یک سینما ابتدا با صاحبان فیلم‌ها برای تخفیف هماهنگی می‌کند و به شورای صنفی نمایش اطلاع می‌دهد. این اتفاق درباره سینما آزادی نیز افتاده و موافقت‌ها حاصل شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها