صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

خرقه پوش «مصائب شیرین2» را تدوین می‌کند/ آماده سازی برای جشنواره فجر

علیرضا داودنژاد تدوین «مصائب شیرین» 2 را به مصطفی خرقه‌پوش سپرد.

مصائب شیرین2

این کارگردان سینما که سال گذشته بخشی از «مصائب شیرین 2» را در انگلیس فیلمبرداری کرد، در روزهای آینده قصد دارد که با آمدن فصل سرما ، ادامه‌ی فیلمبرداری فیلم را در ایران انجام بدهد.

همزمان با فیلمبرداری «مصائب شیرین 2»، تدوین آن هم توسط مصطفی خرقه‌پوش انجام خواهد شد تا برای حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر آماده شود.  

جدیدترین ساخته‌ی علیرضا داودنژاد در "لندن، منچستر و جاده‌های روستایی میان آن‌ها" فیلمبرداری شده است.

داودنژاد پیش از این گفته بود چون بخش انگلیس فیلم را در زمستان ساخته است، باید بخش ایرانی‌اش را هم در این فصل بگیرد. 

کارگردان «مصائب شیرین 2»؛ فیلمبرداری بخش‌های ایران فیلم را در تهران و «متل قو» شمال انجام خواهد داد.

رضا داودنژاد، مونا داودنژاد، ترلان پروانه از بازیگران «مصائب شیرین 2» هستند که خبر حضورشان اعلام رسمی شده است اما داودنژاد ترجیح می‌دهد لیست کامل عوامل را در خبرهای بعدی اعلام کند.

علیرضا داودنژاد که در سال ۷۷ «مصائب شیرین» ۱ را ساخت در پاسخ به اینکه سرنوشت بچه‌های «مصائب شیرین» را در این فیلم خواهیم دید؟ گفته است: بله، آنها در همان شرایطی قرار می‌گیرند که پدر و مادرهاشون را در آن قرارداده بودند، اگرچه با تفاوت‌هایی که به زمان و مکان متفاوت مربوط می‌شود.

در «مصائب شیرین » که در سال ۷۷ ساخته شد، رضا، مونا،محمدرضا داودنژاد،احترام سادات حبیبیان و اقدس سعادت رضایی بازی می‌کردند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها