صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کارگردان «پیشونی سفید2»: مسئولان باید جوان شوند تا فیلم کودک ساخته شود

سید جواد هاشمی می گوید: متاسفانه مسئولین کشور ما پیر شده‌اند و هیچ کدامشان فضای بچه‌ها و لزوم فیلم ساختن برای آنها را متوجه نمی‌شوند

هاشمی
سیدجواد هاشمی تهیه کننده و کارگردان فیلم پیشونی سفید 2 شامگاه چهارشنبه 2 آبان در اکران مردمی این فیلم در پردیس باغ کتاب با اشاره به اینکه این فیلم را برای کودکان ساخته است گفت: خوشحالم که فیلم مورد استقبال تماشاگران و به خصوص کودکان و خانواده‌ها قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اکران این فیلم به دلیل هفته جهانی کودک زودتر شروع شد و اکران رسمی آن از بعد از اربعین آغاز خواهد شد و امیدوارم کسانی که قسمت اول این فیلم را دیده‌اند و دوست داشتند قسمت دوم فیلم را نیز دوست داشته باشند.
وی با تشکر از حسین احمدی و مرتضی وطنخواه سرمایه‌گذاران این فیلم گفت: بدون همراهی و کمک آنها ساخت این فیلم ممکن نبود و باید بگویم که این دو سرمایه‌گذار از مسئولین بیشترین به فکر سینمای کودک هستند.

هاشمی ادامه داد: متاسفانه مسئولین کشور ما پیر شده‌اند و هیچ کدامشان فضای بچه‌ها و لزوم فیلم ساختن برای آنها را متوجه نمی‌شوند. امیدوارم سن مسئولان کشور جوان شود و بچه‌دار شوند تا متوجه شوند که برای کودکان باید فیلم ساخت.
وی ادامه داد: قسمت سوم پیشونی سفید و همچنین فیلمی به نام ترنادو برای بچه‌ها ساخته‌ام و من تا زمانی که زنده‌ام فقط می‌خواهم برای کودکان فیلم بسازم.

در این اکران مردمی جمعی از بازیگران و هنرمندانی همچون امید جهان، محسن افشانی، امیررضا احمدی، رکساناوطن خواه،عباس دلدار، بهارک رمضانی ،امیر مسعودی (استاد کنکور) حضور داشتند.
اکران یفلم پیشونی سفید 2 همچنان ادامه دارد و در دومین هفته به فروشی معادل یک میلیاردتومان رسیده است و تعداد سالنهای سینما نیز به 100 سالن افزایش پیدا کرده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها