صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آشنایی با سینمای «8 شهریور» تنها سینمای شهر بروجن + عکس

سینمای «8 شهریور بروجن» در سال 1350 ساخته شد و مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت. این سینما که حدود 47 سال قدمت دارد، بعد از انقلاب 23 سال تعطیل بوده است. شایان ذکر است در شهر بروجن تنها یک سینما وجود دارد که بعد از بازگشایی و فعالیت مجدد با استقبال گسترده و چشمگیر شهروندان بروجنی روبرو گردید.

احمد حیدری مدیریت سینمای 8 شهریور بروجن در مصاحبه با خبرنگار سینماتیکت گفت:
سال 93 ما با کمک سینما شهر و نماینده مجلس این سینما را بازسازی کردیم و سال 95 یعنی دو سال بعد از بازسازی، آموزش پرورش سینما را به مزایده گذاشت. برنده مزایده حدود هفت ماه در این سینما کار کرد. در این هفت ماه نتوانست از پس مخارج سالن برآید و باعث شد سینما به مدت شش ماه دیگر تعطیل شود. سپس ما اداره سینما را برعهده گرفتیم و حدود 15 ماه است سینما بازگشایی شده است.

حیدری درباره مشکلات جاری سینما گفت: سینما با مشکلاتی از قبیل صندلی، کفپوش و پرده روبروست که علی‌رغم مراجعه ما به نهادهای مختلف برطرف نشده است.
وی افزود در نظر داریم برای رفاه حال دوستداران سینما در شهر بروجن، قیمت بلیت شنبه‌ها را نیز علاوه بر سه شنبه نیم بها تعریف کنیم. همچنین در آینده نزدیک این سینما با پیوستن به زمره سینماهایی که از امکان فروش آنلاین بهره می‌برند به مخاطبان این امکان را خواهد داد که بلیت فیلم مورد علاقه خود را به راحتی تهیه کرده و صندلی خود را انتخاب کنند.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها