صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تخفیف های زودروم (رزرو آنلاین اقامتگاه) در سینماتیکت

با عضویت در سینماتیکت و با هر خرید بر امتیازات خود بیافزایید. سپس در قسمت بازارچه سینماتیکت کدهای تخفیف زودروم را دریافت کنید.

زودروم
مجموعه زودروم ایده‌اش در پاییز ۹۶ شکل گرفت و بعد از شروع کار، روز به روز پخته‌تر و جاافتاده‌تر شد. آنها برای «تجربه‌ی بهتر از سفر‌های اقتصادی» تلاش می‌کنند چون خیلی وقت‌ها موقع سفر کردن دغدغه‌ی بسیاری از مردم بود که بتوانند یک اقامتگاه ارزان با امکانات خوب رزرو کنند و سفر کم‌هزینه‌تری داشته باشند.در قدم‌های ابتدایی تعدادی مهمانپذیر به مجموعه‌ی «زودروم» اضافه کردند، اتاق‌ها را به کمک تیم‌های مختلف زودروم تجهیز کردند و به صورت آنلاین ارائه دادند. در قدم‌های بعدی هتل‌های یک و دو ستاره را به مجموعه اضافه کردند تا بتوانند سطح وسیع‌تری از سلایق و توقع‌ها را پوشش دهند. با اضافه شدن انواع مختلفی از اقامتگاه‌ها به مجموعه، زودروم توانست مقصد تعداد زیادی از مسافر‌های داخلی و خارجی با نیاز‌های متفاوت شود. همین موضوع برای برداشتن قدم‌های بعدی، آنها را به سمت هدفمندتر شدن سوق داد.


دانلود اپلیکیشن زودروم - نسخه اندروید

دانلود اپلیکیشن زودروم - نسخه IOS

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها