صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گزارش سینماگردی در پردیس زندگی + تصاویر و ویدئو

پس از وقفه‌ای کوتاه، دوباره سینماگردی‌های سینماتیکت را از سر گرفتیم و این هفته به پردیس زندگی واقع در غرب تهران رفتیم تا گفتگویی با مدیر و سایر عوامل این سینما داشته باشیم و از حال و هوای این سینما برای شما گزارشی تهیه کنیم. با ما همراه باشید.

پردیس زندگیتا اواخر دهه هشتاد ساکنین غرب تهران برای تماشای فیلم مورد علاقه خود مجبور بودند مسافت زیادی را طی کنند اما با افتتاح «پردیس سینمایی زندگی» در سال 88، غرب تهران نیز صاحب یک مجموعه سینمایی مدرن شد. 
پردیس سینمایی زندگی مجموعه‌ای فرهنگی تجاری‌ست که در منطقه 5 تهران واقع شده است و اولین سینمایی‌ است که در یک مرکز تجاری افتتاح شده است. از بزرگراه کاشانی وارد بلوار اباذر که ‌می‌شوید اولین ساختمانی که توجه‌تان را جلب می‌کند یقینا ساختمانی‌ست مدرن که محبوبیتش را از مرکز خرید و سینمای مجهزش دارد. در این مجموعه انواع فروشگاه‌ها وجود دارند که بیشترین تعداد مختص پوشاک آقایان و بانوان و همچنین پوشاک کودکان است. به طبقه اول که بروید دو کافی شاپ و چندین فست فود را خواهید دید که تلاش دارند بهترین مکان را برای قرارهای خانوادگی و دوستانه فراهم آورند.
کیفیت این مجموعه باعث شده اکثر ساکنین غرب تهران و مناطق دیگر آن را به عنوان پاتوق همیشگی خود انتخاب کنند تا بتوانند در کنار گشت و گذار و خرید در پاساژ، به تماشای فیلم مورد علاقه خود نیز بنشینند و بعضا شامی هم نوش جان کنند.

پردیس زندگی دارای پنج سالن سینما است و حدود 950 نفر ظرفیت دارد. سالن‌های نمایش فیلم به جدیدترین سیستم‌های نمایشی با آپارات‌های پیشرفته و سیستم صوتی دالبی مجهز هستند و در دنج‌ترین بخش مجموعه در طبقه سوم واقع شده‌اند. این پردیس جزو اولین پردیس‌هایی است که نمایش تئاترهای کمدی در سالن‌های سینمایی را در دستور کار خود قرار داد و از طرف مخاطبان بسیار مورد استقبال قرار گرفت.
همچنین پردیس زندگی اولین پردیس واگذار شده به بخش خصوصی در تهران است و شرکت نمایشگران پرده نقره ای مراحل ساخت این پردیس را انجام داده است. این پردیس از سال 94 نیز به عنوان یکی از سرگروه‌های سینمایی مطرح شده است.
پردیس زندگی در دو سال گذشته با حدود 9.5 میلیارد فروش، هفتمین سینمای پرفروش کشور بوده و بیش از 900 هزار تماشاگر داشته است. اگر بخواهیم کل دهه 90 را بررسی کنیم پردیس زندگی با 27 میلیارد فروش و 4 میلیون مخاطب جزو 5 سینمای پرفروش ایران در دهه 90 بوده است که در سال 1395 رشد فروش چشمگیری داشته و پرفروش ترین سال خود را سپری کرده است.

در ادامه با ابراهیم میرآخوری مدیر پردیس سینمایی زندگی و برخی از پرسنل این پردیس گفتگو کردیم که مشروح این صحبت‌ها را در ویدیوی زیر خواهید دید. در این گفتگو ابراهیم میرآخوری به تغییرات اخیر پردیس زندگی و نوسازی سیستم‌های پخش و صندلی‌های پردیس اشاره کرد. این نوسازی سینما را به یکی از مجهزترین سینماهای ایران تبدیل کرده است و می‌توان به صورت ویژه‌تر از سالن 2 پردیس زندگی بعنوان یکی از باکیفیت‌ترین سالنهایی نام برد که قابلیت پخش فیلم‌های سه بعدی را نیز دارد. 

ویدیوی گزارش سینماگردی پردیس زندگی:


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها