صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران مردمی «پاسیو» با حضور جمعى از زنان سينما با نگاه‌هاى متفاوت

برای نخستین بار اکران مردمی «پاسیو» اولین ساخته مستقل يك فيلمساز زن با حضور جمعى از زنان سینما با نگاه‌هاى متفاوت، برگزار می‌شود.

پاسیو
اکران مردمی «پاسیو» که نخستین ساخته بلند مریم بحرالعلومی است، دوشنبه ۲۱ آبان ماه از ساعت ۱۹ با حضور جمعى از زنان سینما که دیدگاه‌های متفاوتی دارند، در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار می‌شود.

در این اکران مردمی، چهره‌هايى همچون پانته‌آ پناهی‌ها، لادن مستوفى، گلاره عباسی، کمند امیرسلیمانی، متین ستوده، سارا منجزی، آزاده نامداری و نازنین فراهانی همراه با محدثه حیرت (بازیگر) و مریم بحرالعلومی (کارگردان فیلم) در كنار مخاطبان به تماشای «پاسیو» خواهند نشست.

مریم بحرالعلومی عضو انجمن برنامه‌ريزان و دستياران كارگردان خانه سينماى ايران است كه «پاسيو» را به عنوان اولين تجربه بلند خود با سرمايه شخصى مقابل دوربين برد و توانست سيمرغ بهترین کارگردانى را از بخش آسیایی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به دست آورد.

اکران «پاسیو» از هجدهم مهرماه در گروه هنر و تجربه آغاز شده و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان و اهالى رسانه مواجه شده است.

تیزر تلویزیونی این فیلم نیز از یازدهم آبان ماه در حال پخش از شبکه‌های مختلف سیما است.

در خلاصه داستان «پاسیو» که قصه‌ای زنانه را روایت می‌کند، آمده است: گاهى شهر با تمام بزرگى‌اش براى بعضى آدم‌ها همقواره‌ى یک پاسیو، کوچک مى‌شود!

خرید بلیت

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها