صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نظرسنجی برای سینمای رسانه‌ها در جشنواره فیلم فجر

دست‌اندرکاران جشنواره فیلم فجر با توجه به حاشیه‌هایی که هر سال برای انتخاب سالن رسانه‌ها به وجود می‌آید از اصحاب رسانه و نیز سازندگان فیلم‌ نظرسنجی می‌کنند تا وضعیت پردیس ملت را بررسی کنند.

مسعود نجفی ـ مدیر روابط عمومی جشنواره ـ در این باره گفت: با توجه به بازخوردهایی که از برپایی جشنواره سی و ششم جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت داشتیم که همچنان هم ادامه دارد، تصمیم گرفتیم در قالب پرسشنامه‌ای به جزئیات سینمای رسانه‌ها در دوره گذشته بپردازیم.

وی ادامه داد: فرم نظرسنجی با ۲۳ سوال آماده شده و لینک آن از طریق سامانه جشنواره برای همه حاضران در سینمای رسانه شامل خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران، عوامل فنی، تهیه کنندگان و کارگردانان آثار حاضر در جشنواره ارسال می‌شود.

او با بیان اینکه این نظرسنجی از روز گذشته (۲۴ آبان‌ماه) آغاز شده است گفت: در همین روز اول با مشارکت اهالی محترم رسانه بیش از ۴۰۰ نفر پرسشنامه را تکمیل کردند و امیدواریم مجموع این نظرات منجر به اتفاق بهتری برای دوره پیش رو شود.

سال گذشته نبود فضای کافی برای پارکینگ، اینترنت و بی‌نظمی و کیفیت صدای سالن نشست‌های پرسش و پاسخ از مهم‌ترین مشکلات مطرح شده در سینمای رسانه‌ها بویژه در روزهای ابتدایی جشنواره بود. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها