صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

افتتاح بزرگترین پردیس سینمایی جنوب تهران همزمان با فیلم فجر

محمدمهدی حیدریان در آخرین ساعات حضورش به عنوان رئیس سازمان سینمایی از یک مجتمع سینمایی در حال ساخت بازدید کرد.

حیدریان

 محمدمهدی حیدریان عصر روز گذشته شنبه 26 آبان در آخرین ساعات حضورش به عنوان رئیس سازمان سینمایی از مجتمع درحال  ساخت  لوتوس مال به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی جنوب تهران بازدید کرد.

در این بازدید که ابراهیم داروغه زاده معاون نظارت و ارزشیابی، مجید مسچی مدیرعامل موسسه سینماشهر، محمدرضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه‌ای و مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی حضور داشتند بخش‌های مختلف این پردیس درحال اتمام مورد بازدید قرار گرفت.

در این بازدید محمدرضا صابری و علی سرتیپی به عنوان بهره‌برداران سینماهای این مجتمع توضیحات لازم را ارائه کردند.

مجتمع «لوتوس مال» واقع در نازی آباد در ۱۲ طبقه و دارای ۱۴ سالن سینما با ظرفیت ۲۳۰۰ نفر است که بزرگترین سالن ۴۰۵ نفر و کوچکترین سالن ۴۸ نفر برای کودکان و VIP است.

تفاوت این پردیس با پردیس‌های دیگردر این است که دارای سالن vip  با جدیدترین امکانات روز دنیاست و  در مجموع ۱۷ هزار و ۸۰۰ متر مساحت دارد. سالن‌های سینما در طبقه دوم و سوم قرار دارد و در دیگر طبقات ۶۰۰ باب مغازه، استخر، شهربازی، هایپر و امکانات تفریحی و رفاهی وجود دارد.

همچنین پارکینگ‌های این پردیس با ظرفیت برای دو هزار خودرو در طبقات فوقانی قرار دارد.

۶ سالن این پردیس از نیمه آذرماه آماده تست می‌شود و برای نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم فجر به بهره برداری می‌رسد  و ۸ سالن دیگر برای اکران فیلم‌های نوروزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها