صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سرپرست جدید سازمان سینمایی در جشنواره مقاومت چه گفت؟

سرپرست جدید سازمان سینمایی شب گذشته با حضور در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت به سخنرانی پرداخت.

متن سخنراني سرپرست سازمان سينمايي- پانزدهمين جشنواره بين المللي فيلم مقاومت به شرح زیر است:

به همه حضار در اين آئين و همه فيلمسازان و سينماگران دغدغه مند كه روشنايي بخش اين دوره از جشنواره اند خوشامد مي گويم.

جشنواره بين المللي فيلم مقاومت كه تصوير ايثار و حميت غيرتمندان است در چهل سالگي پيروزي انقلاب اسلامي كه پيروزي عزت و آزادگي است، روايتگر عشق و دلدادگي كساني است كه شجاعت و ايستادگي بر آرمانها را توشه راه خود كردند.

روايت هنرمندان مومن و انقلابي از لحظه هاي درخشاني است كه مايه ارزش و اعتبار سينماي ايران شده است.

جشنواره فيلم مقاومت ستايشگر تلاش اين فيلمسازان در ايران و جهان است كه پانزدهمين دوره آن همزمان با هفته بسیج برگزار مي گردد.

حضور تعداد زيادي فيلم سينمايي، مستند و كوتاه در دوره هاي گوناگون اين جشنواره و نيز آثار سينمايي و غيرسينمايي اين دوره از جشنواره كه عموماً جزو آثار پرمخاطب سال گذشته و امسال سينماي ايران نيز بوده اند نشان از عزم و تلاش سينماگر ايراني در اين عرصه است كه به رغم همه مشكلات در اين راه با پايمردي وايستادگي توانسته اند برگهايي از اين صفحات درخشان را به تصوير كشند و آوازه برخي از آنها از مرزهاي ايران فراتر رفته تا آنجا كه فيلمسازي با اين مضامين به گونه اي معتبر و ستايش برانگيز در جهان تبديل شده است.

و جشنواره فيلم مقاومت بيش از همه مديون تلاش اين سينماگران است.

آنچه در اين ميان شايسته توجه است انتظار مشاركت بيشتر نهادهاي مسئول و همه كساني است كه دلبسته اين راهند تا اين آثار با حمايت و كمك موثر آنها ابتدا به گونه اي شايسته توليد شوند و سپس به گونه اي شايسته به دست مخاطبان تشنه و علاقمند در داخل و خارج از كشور برسد و از اين رهگذر به سهم و نقش شايسته خود در توليد و نمايش دست يابد كه اين انتظار سينماگران انتظاري معقول و به جاست.

برگزاري اين دوره را كه به همت همه همكارانمان در بنیاد روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و سازمان سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت پذيرفته به جملگي سينماگران ، مشاركت كنندگان و برگزار كنندگان به ویژه عزیزانمان در سازمان بسیج مستضعفین شاد باش مي گويم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها