صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینما آزادی تویسرکان به جمع سینماهای مکانیزه سینماتیکت پیوست

سینما آزادی شهرستان تویسرکان در روز 22بهمن ماه سال 1376با 500صندلی و در دو سالن اصلی با 380 صندلی و بالکن با 120 صندلی فعالیت خود را آغاز نمود.

این سینما زیر مجموعه شرکت تعاونی بهشت غرب تویسرکان است که در دوبخش سینما و تالار پذیرایی فعالیت دارد و سالن های پذیرایی با گنجایش 350نفر در طبقات فوقانی سینما واقع دشده است. باتوجه به زمان احداث بناکه سال 1373 الی 1376 می باشد این سینما تنها سینمای استان است که بعد ازانقلاب به طور کامل ساخته شده و سازه آن مشکل خاصی ندارد ولی بقیه بخش ها شامل نمای اصلی، دکوراسیون، صندلی، سرویس های بهداشتی، گیشه و بوفه نیاز به مرمت و بازسازی دارد که گزارش ان به موسسه سینماشهر ارائه شده است.

لذا امیدواریم در کلیه قسمت‌ها خصوصا نمای اصلی سینما، ورودی ها، صندلی ها و گیشه فروش بلیت هرچه زودتر این مساعدت به عمل آید.


درطی بیش از بیست و یک سال فعالیت این سینما تاکنون 450 فیلم به نمایش درآمده که فیلم افتتاحیه فیلم «لیلا» به کارگردانی داریوش مهرجویی بوده و فیلم «آدم برفی» ساخته داود میرباقری نیز پرفروش ترین فیلم در سینما آزادی تویسرکان بوده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها