صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گزارش مراحل آماده سازی «پردیس سینمایی ویلاژ توریست» در مشهد +تصاویر

«پردیس سینمایی ویلاژ توریست» واقع در ابتدای جاده طرقبه در تاریخ هفته آینده افتتاح خواهد شد. به همین منظور به سراغ رسول ناصری، یکی از مدیران این مجموعه رفته‌ایم و درباره مراحل ساخت این پردیس سینمایی با ایشان گفتگو کردیم که این گفتگو را در ادامه می خوانید.

ویلاژ توریست
مزایای پردیس ویلاژ
به لحاظ موقعیت مکانی این مجموعه که در ویلاشهر (طرقبه – امام رضا 8) قرار گرفته دسترسی همشهریان و مسافران را به این مجتمع آسانتر نموده است. خصوصاٌ مخاطبانی که در محدوده شهرک غرب (قاسم آباد)، وکیل آباد، طرقبه و شاندیز سکونت دارند، به راحتی و بدون اتلاف وقت در ترافیک، میتوانند به این پردیس دسترسی داشته باشند و از پارکینگ رایگان نیز بهره ببرند.
امکانات پردیس
ویلاژ توریست مشهد یکی از بزرگترین مراکز تجاری-گردشگری مشهد محسوب میشود. این مکان رفاهی-تفریحی دارای ۲۶۰ واحد تجاری، شهربازی، بولینگ و بیلیارد، فودکورت (شامل غذاهای ایرانی و سنتی، غذاهای فرنگی و فست فود) و نیز دو طبقه پارکینگ طبقاتی رایگان با گنجایش ۱۵۰۰ ماشین است و سالن های سینما نیز در طبقه چهارم مجتمع واقع هستند.
اطلاعات بیشتر در خصوص پردیس
پردیس سینمایی ویلاژ توریست مشهد در فضایی به مساحت ۵۰۰۰ متر و زیربنا ۴۰۰۰ متر احداث شده که مجموعاً دارای ۱۱ سالن سینمایی با ظرفیت بالغ بر ۱۲۰۰ نفر است. این پردیس ۷ سالن که گنجایش بزرگترین آن ۲۱۷ نفر و کوچکترین آن ۵۷ نفر ، ۳ سالن VIP ، CIP ، سالن کودک و VR (واقعیت مجازی) را دارا است. وجود سه گیشه در ضلع شرقی، غربی و جنوبی، دو بوفه، کافی شاپ، کافه کتاب، غرفه تخصصی پاستیل و شکلات و کافه تراس از امتیازات بزرگ این مجتمع هستند.

از دیگر امکانات سینمایی پیشرفته این پردیس میتوان از موکت کُند سوز در سالنهای نمایش، سیستم صوتی دالبی، بهترین کیفیت پرده سینما، پخش لیزری و... نام برد.

 طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته، این پردیس از هفته اول دی راه اندازی و افتتاح خواهد شد. امید است با حمایت مسئولین و همراهی مخاطبین، شاهد اتفاقات مهم و خوب فرهنگی در مشهد باشیم.

سمانه ثنائی (خبرنگار سینماتیکت در مشهد)

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها