صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

معرفی داوران بخش مسابقه «تبلیغات سینمای ایران» جشنواره فجر

داوران بخش مسابقه «تبلیغات سینمای ایران» معرفی شدند.

تبلیغات

علی نیک رفتار، آرش معیریان و احسان برآبادی آثار بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران را در جشنواره سی و هفتم داوری می‌کنند.

این بخش که شامل عکس، پوستر و آنونس و تیزر است از سوی شورای برگزاری جشنواره در جهت اعتلای سینمای ایران و ارتقای سطح کیفی تبلیغات و اطلاع‌رسانی در جشنواره گنجانده شده است.

علی نیک رفتار متولد 1338 در اهواز و فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال 1369 در مقطع کارشناسی رشته عکاسی است.

او فعالیت حرفه ای عکاسی را از سال 1363 و کار در واحد عکاسی شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و شروع فعالیت سینمایی اش از سال 1369 بوده است. نیک رفتار عکاس ده‌ها فیلم سینمایی از جمله «اینجا بدون من»، «یه حبه قند»، «راه آبی ابریشم»، «بی پولی»، «کنعان» و... بوده است.

نیک رفتار بارها کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین عکس فیلم از جشنواره فیلم فجر بوده است. از دیگر سوابق هنری نیک رفتار، کسب رتبه اول در مسابقه عکاسی ترافیک و مردم، شرکت در دومین جشنواره هنری و ادبی روستا، کسب رتبه ممتاز در دومین جشنواره سراسری عکس کودک و نوجوان سوره، نامزدی دریافت تندیس و جایزه برای عکس های دو فیلم دیوانه ای از قفس پرید و نگین در ششمین نمایشگاه سالانه عکس سینمای ایران، کسب مقام و جایزه در مسابقه و نمایشگاه بین المللی هنر و نیایش و... است.

آرش معیریان در سال 1350 در تهران متولد شده و دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران است.

از فعالیت های او کارگردانی سینما، تدوین و ساخت آنونس است.

معیریان عضویت در کانون تدوینگران خانه سینما، عضویت در کانون کارگردانان خانه سینما، تدریس کارگردانی فیلم و تدوین، تألیف و ترجمه متون سینمایی در نشریه ها و ماهنامه ها و فصلنامه ها، عضویت در هیئت علمی دانشکده سینما و تأتر دانشگاه هنر و مدیریت گروه سینمای دانشگاه هنر را در کارنامه کاری خود دارد.

معیریان دیپلم افتخار بهترین آنونس فیلم را برای «به رنگ ارغوان» از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرده است.

احسان برآبادی متولد 1354 در تهران، فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر و معماری، عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران و عضو رسمی کانون مدیران و طراحان سینمای ایران (خانه سینما) است.

او طراح پوستر آثاری چون «نگار»، «گذر موقت»، «آسمان محبوب»، «اتوبوس شب»، «طبل بزرگ زیر پای چپ» و«خواب سفید» است.

برآبادی برنده دیپلم افتخار بهترین پوستر برای فیلم «اینجا بدون من» (1390) است. او همچنین کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین پوستر برای فیلم «نگار» (1396) بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها