صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

صدرنشینی جدیدترین ساخته رامبد جوان/ بررسی فروش هفتگی سینما + جدول

پس از مدتها انتظار سرانجام «قانون مورفی» آخرین ساخته رامبد جوان که یک کمدی فانتزیِ مفرح و خوش آب و رنگ است از چهارشنبه دوازده دی ماه اکرانش را آغاز کرد و همانطور که پیش‌بینی می‌شد توانست به فروش قابل توجهی دست یابد.

جدول

قانون مورفی با فروش افتتاحیه 800 میلیون تومان که 560 میلیون آن متعلق به شهر تهران بود و فروش هفتگی 1.4 میلیارد تومان، با اختلاف صدرنشین جدول فروش هفتگی شد. باید این نکته را نیز در نظر گرفت که اگر «قانون مورفی» در فصل مناسب‌تری اکران می‌شد قطعا از نظر جذب مخاطب وضعیت بهتری داشت. با این وجود می‌توان به زیاد شدن تعداد سالن‌ها و افزایش فروش فیلم در هفته‌های آتی امیدوار ماند.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: دختر بهمن به نام سارا دزدیده می‌شود و فرخ برای کمک او به شمال می‌رود؛ و با اتفاقات زیادی روبرو می‌شود. امیر جدیدی در این فیلم نقشی متفاوت نسبت به کارهای سابق خود ایفا کرده و تا به اینجا بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. امیر جعفری، هادی کاظمی، سروش صحت و خود رامبد جوان دیگر بازیگران فیلم هستند.

«مارموز» ساخته کمال تبریزی هفته چهارم اکرانش را با فروشی 745 میلیونی پشت سر گذاشت تا با مجموع فروش 4.660 میلیارد تومان و کاهش فروش ششصد میلیونی، پس از سه هفته صدرنشینی، رتبه نخست را به «قانون مورفی» واگذار کرده و در جایگاه دوم جدول قرار گیرد.
رتبه سوم متعلق بود به فیلم «کلمبوس» ساخته هاتف علیمردانی. فیلمی که دو هفته با کاهش فروش مواجه شد ولی توانست در هفته چهارم اوج گیری خود را از سر گیرد و به فروش دوبرابری دست یابد. «کلمبوس» این هفته نیز با فروش 590 میلیون تومان، مجموع فروش خود را به مرز سه میلیارد نزدیک کرد.
«بمب، یک عاشقانه» نیز در پنجمین هفته اکرانش همچنان روزهای پرمخاطبی را تجربه می‌کند. این فیلم با فروش 570 میلیون تومان و اختلاف اندکی نسبت به «کلمبوس» در رتبه چهارم قرار گرفت و توانست از مرز پنج میلیارد عبور کرده و به جمع پنج فیلم پرفروش امسال بپیوندد.
«دزد و پری 2» با فروش هفتگی 232 میلیون و «اتاق تاریک» با فروش هفتگی 206 میلیون به ترتیب در رتبه  پنجم و ششم جدول قرار گرفتند.

حاشیه هفته:
کمال تبریزی در گفت و گوی تازه‌اش درباره «مارموز» با تمجید از حامد بهداد گفت: بعد از ساخت «مارموز» دیدم حامد بهداد از نظر بازی بسیار منعطف و چند پهلو است. اینجور آدم‌ها را در سینمای جهان هم خیلی کم داریم. بازیگرانی که بتوانند بر کاراکتری که دارند غلبه کنند. آنتونی کوئین متفاوت ترین کارکترها را بازی کرده و من حامد بهداد را آنتونی کوئین سینمای ایران می‌دانم. چون خیلی انعطاف دارد و تغییرات عجیب و غریبی در بازی‌هایش می‌دهد.
این مقایسه جنجال‌های زیادی در فضای مجازی بپا کرد که پر سر و صداترین آن پاسخ پرویز پرستویی بود. وی گفت: من نمی‌گم حامد بهداد بازیگر بزرگی است یا کوچک .اما از شما آقای تبریزی خواهش می‌کنم با تمام احترامی که براتون قائل هستم، به پاس تجربه خوبی که با شما در فیلم لیلی با من است و مارمولک و مهر مادری داشتم، به رابرت دنیرو توهین نکنید و تن آنتونی کوئین رو تو قبر نلرزونید. اگه می‌خواهیم برای فیلم‌مون تبلیغ کنیم از هر کس و هر چیزی به عنوان دستاویز استفاده نکنیم و سعی کنیم آدم‌هارو با خودشون مقایسه کنیم. شما فیلمساز ارزشی هستید از شما توقع داریم اسیر تبلیغات کاذب نشوید.
حامد بهداد نیز با بیان اینکه از پرویز پرستویی ناراحت نیست، تاکید کرد که او را بسیار دوست دارد و حق با او بوده است.

ترین‌های هفته:
بیشترین افزایش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «دزد پری 2» با افزایش فروش 15 درصدی
بیشترین کاهش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «مارموز» با کاهش فروش 43 درصدی
بیشترین اکران مردمی فیلم «قانون مورفی» به کارگردانی رامبد جوان

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها