صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فرهاد اصلانی: «من مادر هستم» براساس قانون ساخته شده است

فرهاد اصلانی با انتقاد به اعتراض‌ها درباره‌ی فیلم «من مادر هستم» گفت: تمام نتیجه فیلم این است که بی بند و باری به فاجعه ختم می‌شود.

 وي درباره اعتراض اخیر انصار حزب الله نسبت به این فیلم بیان کرد: در هر صورت فیلم ساخته می‌شود تا واکنش‌هایی را به همراه داشته باشد اما باید دقت کرد که «من مادر هستم» کاملا بر اساس قانون ساخته شده است و اگر مشکلی داشت نباید از ابتدا ساخته می‌شد.
وی که در جمع تجمع‌کنندگان در مقابل وزارت ارشاد حاضر بود در پاسخ به این سوال که وظیفه مسئولان سینمایی در این میان چیست؟ تصریح کرد: معتقدم کماکان مسئولان باید وضعیت فعلی را مشخص کنند، چرا که اکنون ناامنی در همه بخش‌های سینما به وجود آمده است.‌وی ادامه داد: در هر صورت سناریوی این فیلم تصویب شده است.‌اصلانی در پایان سخنانش درباره اعتراض‌های فعلی گفت: به نظر می‌رسد روند فعلی فقط برای تخریب سینمای اسلامی است چرا که این فیلم پیام‌های بسیار زیادی دارد. اصلی‌ترین پیام «من مادر هستم» این است که بی بند و باری منجر به بروز فاجعه خواهد شد و به نوعی هشدار می‌دهد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها