صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

12 گزینه اکران نوروز معرفی شدند/ سینما آستارا و فرهنگ سرگروه شدند

علی سرتیپی سینماهای سینماهای استقلال، آزادی، باغ کتاب، ایران، زندگی، آستارا، فرهنگ را به عنوان سرگروههای سینمایی در سال ۹۸ اعلام کرد

نوروز

علی سرتیپی سخنگوی شورای عالی اکران با اشاره به جلسه امروز بعدازظهر ۱۴ اسفند گفت: در این جلسه ۱۲ فیلم به عنوان فیلم های نهایی برای اکران در نوروز مشخص شدند که از بین این فیلم ۷ فیلم برای اکران قطعی نوروز انتخاب خواهند شد.

وی ادامه داد: فیلم های سینمایی متری شش و نیم، غلامرضا تختی، رحمان ۱۴۰۰، تگزاس2، درخونگاه، ایکس لارج، ۴ انگشت، تیغ و ترمه، زندانی ها، دیدن این فیلم جرم است، زیرنظر، ژن خوک فیلم هایی هستند که اگر بتوانند پروانه نمایش خود را بگیرند می توانند قراردادهای خود را هفته آینده در کارگروه اکران ارایه کنند.

سرتیپی افزود: همچنین در این جلسه مشخص شد سینماهای استقلال، آزادی، باغ کتاب، ایران، زندگی، آستارا، فرهنگ به عنوان ۷ گروه سینمایی سرگروههای اکران در سال آینده را برعهده خواهند داشت.

وی ادامه داد: مصوب شد در اکران نوروز ۹۸ حداکثر سه فیلم کمدی اکران شود و هر دفتر پخش فقط می تواند یک عنوان فیلم سینمایی در نوروز به نمایش در بیاورد.

سرتیپی افزود: فیلم های متقاضی قراردادهای خود را در روز دوشنبه ۲۰ اسفند در کارگروه اکران ثبت می کنند و در صورت مصوب شدن می توانند از روز چهارشنبه ۲۲ اسفند اکران خود را آغاز کند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها