صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

افتتاح مجموعه «سیتی سنتر اکسین شمال» به زودی

مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال با امکانات نشاط بخش و جذاب تجاری و تفریحی خود، لحظات خاطره انگیزی را برای خانواده‌ها رقم زده است.

اکسین

شهرستان آمل با وجود داشته‌های بی‌نظیر تاریخی، فرهنگی، صنعتی و طبیعی، پتانسیل فراوانی برای تبدیل شدن به یکی از قطب‌های گردشگری شمال ایران دارد. در دو سال اخیر مجموعه ای در این شهر پا به عرصه گذاشته که تحولات جدی را برای گردشگری این شهر به ارمغان خواهد آورد.

مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال با امکانات نشاط بخش و جذاب تجاری و تفریحی خود، لحظات خاطره انگیزی را برای خانواده‌ها رقم زده است. این مجموعه که شامل هتل، تالار لوکس و اولین مزرعه کودک ایران است در صدد برآمده تا یک سینما مجهز با جدیدترین امکانات روز را برای رفاه حال سینمادوستان به بهره برداری برساند.

این مجموعه سینمایی دارای سه سالن با ظرفیت‌های 120، 80 و 100 صندلی است که از بهترین کیفیت تصویری و سیستم دالبی دیجیتال بهره می‌برد. از دیگر امکانات این مجموعه می‌توان به سیستم اعلام و اطفاء حریق، آسانسورها و پارکینگ مجزا اشاره کرد.


همچنین وجود فودکورت، کافی شاپ و یک لابی رویایی با نمایی شیشه‌ای که ویو آن رو به جنگل است، می‌تواند این مجموعه را به یک پاتوق فرهنگی آرام و جذاب برای مردم منطقه و گردشگران تبدیل کند.

مراحل ساخت و بهره برداری سینما به اتمام رسیده با این وجود تاریخ افتتاح آن هنوز به طور دقیق مشخص نشده است اما احتمال می‌رود در تعطیلات نوروز میزبان علاقمندان سینما باشد. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها