صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شروع پخش «وزه پلاس» از ابتدای نوروز + رونمایی از پوستر

با به پایان رسیدن فیلمبرداری ویژه برنامه نوروزی «وزه پلاس»، اولین قسمت از این برنامه از ۲۹ اسفند منتشر خواهد شد.

وزه
«وزه پلاس» يك سريال تاک شو با حال و هوای فانتزی و با حضور یک شخصیت به نام «وزه » است، وزه عروسك سلبريتي و ثروتمندي از سرزمين خيالي ذهن مجري به نام جابلقاست كه در يك شب قبل از سال نو به طرز شگرفي مهمان ثابت مجري مي‌شود و با او برنامه وزه پلاس را اجرا مي‌كند. این برنامه گفت و گو محور با ایتم های متفاوتی تولید شده است و از ويژگي اصلی آن این است که برای اولین بار با نگاه به مسائل روز هنري و اجتماعي، این مسائل را از منظر هنرسينما بررسی می کند.
سازندگان این برنامه تلاش دارند که در کنار بررسی سینمای روز ایران، با حضور بازیگران و مهمان های مختلف در استودیوی برنامه، ضمن بررسی کارنامه آن ها از جدیدترین فعالیت های شان هم به مخاطبان آگاهی دهند.
این برنامه تاک شویی متفاوت و فانتزی است که در فضای مجازی پخش می شود و تولید آن به تهیه کنندگی امیر سید زاده تهیه کننده با سابقه سینما و تلویزیون انجام می‌شود. الهام قره خانی و مهرتاش مهدوی نیز کارگردان های «وزه پلاس » هستند.
«وزه پلاس» در پنجاه و چهار قسمت سی دقیقه ای تهیه و با شروع ایام نوروز در رسانه‌ اینترنتی فیلیمو منتشر خواهد شد. قرار است بخش اول «وزه پلاس» در۱۳ قسمت از ۵ عصر ۲۹ اسفند منتشر شده و در بخش دوم نیز انتشار آن بعد از ایام نوروز ادامه پیدا کند.عوامل و دست اندرکاران «وزه پلاس» عبارتند از: تهيه كننده : رسانه اینترنتی فیلیمو و سيد امير سيد زاده، كارگردان:الهام قره خاني - مهرتاش مهدوي، نويسندگان: دانش گيتي - محمد مهدي احدي، ناظر كيفي: محمدباقر تيموري، كارگردان تلويزيوني: كيوان تاج فر، اجرا :داریوش بشارت،گويندگان: آرمان غفاريان - ارشيا شريعتي، مدير توليد: سيد محمدحسين سيدزاده، بازيگران: حسين زارعي -مانلي أصفهاني - ساميار فاضلي، عروسك گردانان: بهرام بهبهاني - مهرنوش شريعتي، مدير تصوير برداري: رضا ثابت پور، تدوین: حمیدرضا عسگری، طراح صحنه، گرافيست و طراح عروسک: حسين زارعي، طراح گريم: سيد جلال موسوي، صدا بردار: سيامك سلاطي، عكس: محمود رضا درخشنده، آهنگساز:حسين فاضل - سيامك سلاطي، دستيار اول كارگردان: ليلا اسبقي، دستیار دوم کارگردان: محسن لاسمی، مدير تداركات: مهدي روزبهاني، روابط عمومي : علي ظهوري راد - آوا فوشريان

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها