صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تداوم صدرنشینی «متری شیش و نیم» و حضور «تگزاس2» در رتبه دوم / بررسی آمار فروش هفتگی

«متری شیش و نیم» که پس از توقیف پرحاشیه «رحمان 1400» موفق شده بود خود را به صدر جدول برساند، این هفته نیز صدرنشینی خود را حفظ کرد.

جدول فروش

توقیف ناگهانی «رحمان 1400» به کارگردانی منوچهر هادی که تنها در سه هفته به فروشی بیش از 22 میلیارد رسیده بود صدرنشین جدول فروش را در هفته‌های اخیر تغییر داد. باوجود آنکه گفته می‌شد این فیلم پس از اصلاحات مجددا اکران خواهد شد به نظر می‌رسد دیگر رنگ پرده را نبیند. «متری شیش و نیم» نیز این هفته با فروش 3 میلیارد تومان صدرنشینی خود را حفظ کرد. این فیلم پلیسی که در جشنواره سی و هفتم سیمرغ بهترین فیلم از نگاه مردم را کسب کرده بود، دومین فیلم سعید روستایی است که مانند ساخته نخستش «ابد و یک روز» به موضوع اعتیاد، بحران‌های خانوادگی ناشی از آسیب‌های اجتماعی و کشمکش‌های بیرونی آدم‌های ماجرا می‌پردازد.

«تگزاس 2» جدیدترین ساخته مسعود اطیابی هفته گذشته اکرانش را آغاز کرد و علی‌رغم آنکه پیش‌بینی می‌شد بتواند جایگزین مناسبی برای رحمان 1400 باشد، در حد انتظار ظاهر نشد. این فیلم کمدی که ادامه‌ای بر فیلم پرفروش تگزاس محسوب می‌شود در اولین هفته اکرانش به فروش 2.4 دست یافته و در رتبه دوم جدول قرار گرفت. در خلاصه داستان فیلم آمده :  هيچوقت يه ايراني رو تهديد نكن، علي الخصوص تو تهران. مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشيدی، ژاله صامتی، گابريلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، اميد روحانی، آدريانو تولوزا، سهيل قنادان، تی آگو متوس و نادر سليمانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

رتبه سوم جدول نیز متعلق به فیلم «چهار انگشت» با فروش هفتگی 1.4 میلیارد بود. چهارانگشت دومین فیلم حامد محمدی پس از «اکسیدان» است و داستان دو دوست را روایت می‌کند که برای اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سفر می‌کنند اما درگیر ماجراهایی دیگر می‌شوند.

«زندانی‌ها» با فروش 600 میلیون و «ژن خوک» با فروش 480 میلیون دیگر کمدی‌هایی بودند که به ترتیب در رتبه چهارم و پنجم قرار گرفتند.


 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها