صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

رسیدن «تگزاس 2» به صدر + جدول فروش هفتگی سینما

«تگزاس 2» در دومین هفته اکرانش موفق شد با پشت سر گذاشتن «متری شیش و نیم» خود را به صدر جدول برساند.

جدول

فیلم کمدی «تگزاس 2» در دومین هفته اکرانش موفق شد با پشت سر گذاشتن «متری شیش و نیم» خود را به صدر جدول برساند. این فیلم که ادامه‌ای بر فیلم پرفروش تگزاس محسوب می‌شود، توانسته با فروش 2.3 میلیارد مجموع فروشش را به مرز  5 میلیارد برساند. با ادامه این روند بنظر می‌رسد «تگزاس 2» بتواند به فروش بیشتری نسبت به سری اول آن دست یابد.

دومین فیلم پرفروش هفته «متری شیش و نیم» بود. این فیلم که عنوان پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی سینمای ایران را از آن خود کرده بود، پس از گذشت شش هفته از اکرانش هنوز فروش نزدیک به 2 میلیارد در هفته را تجربه می‌کند. همچنین «متری شیش و نیم» بیشترین تعداد سالن را در اختیار دارد.

«چهار انگشت» با فروش هفتگی 901 میلیون ، «زندانی‌ها» با فروش 492 میلیون و «پیشونی سفید» با فروش 359 میلیون دیگر فیلم‌هایی بودند که به ترتیب در رتبه سوم تا پنجم قرار گرفتند.

ترین‌های هفته:
بیشترین رتبه صعود در جدول نسبت به هفته گذشته فیلم «پیشونی سفید 3» با دو پله صعود
بیشترین کاهش فروش نسبت به هفته گذشته فیلم چهارانگشت با کاهش 36 درصدی
بیشترین اکران مردمی فیلم «چهار انگشت» به کارگردانی حامد محمدی

حاشیه هفته:

پس از ابلاغ دستورالعمل نظام درجه بندی فیلم های سینمایی توسط سازمان سینمایی حال بسیاری منتظر هستند تا تکلیف فیلمی مانند «خانه پدری» که سال هاست به دلیل صحنه آغازینش امکان نمایش ندارد و توقیف شده است، مشخص شود. کیانوش عیاری کارگردان «خانه پدری» با مثبت ارزیابی کردن اجرای نظام درجه بندی فیلم های سینمایی به صبا گفت: «طرح به قاعده ای است و من هم از آن استقبال می‌کنم.
او همچنین پایان با اشاره به اینکه با ابلاغ این نظام نامه می توان بار دیگر درباره «خانه پدری» تصمیم گیری کرد، گفت: «من به زودی از سازمان سینمایی مطالبه خواهم کرد که موضوع «خانه پدری» را طبق این نظام نامه مورد بررسی مجدد قرار دهند.»

حاشیه داغ بعدی مربوط به مهناز افشار است که به‌خاطر انتشار و اظهار نظر درباره یک توییت جعلی، مورد پیگیری قضایی قرار گرفته است. برخی خبر‌های غیر رسمی حاکی از ممنوع‌الخروجی مهناز افشار است. این بازیگر پس از بازنشر توییتی از یک حساب کاربری جعلی که از تصویر یک روحانی سوء‌استفاده کرده بود، مورد انتقادات شدید قرار گرفت.
افشار در واکنش به پرسش یک خبرنگار که توییت مهناز افشار را زمینه‌ساز قتل روحانی همدانی دانست، پاسخ داد: «در مسائل قضایی نمی‌توان بر مبنای موجی که راه افتاده اقدام کرد. تمام این موارد باید بررسی کارشناسی دقیق شود و اگر بنابر برخورد قضایی باشد، روند اطلاع‌رسانی خاص خود را دارد.»
در همین راستا، جواد جاویدنیا، معاون دادستان کل‌کشور، دوشنبه ۹ اردیبهشت درپاسخ به خبرنگاران، درباره پیگرد قضایی مهناز افشار توضیح داد: «اقدامات لازم در این‌باره در دستگاه قضایی در حال انجام است. هر کسی هر اقدامی انجام می‌دهد باید پاسخگوی اعمال و رفتارش باشد.»

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها