صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایش نسخه ترمیم شده «نار و نی»

نسخه ترمیم شده فیلم سینمایی «نار و نی» در کانون فیلم خانه سینما به نمایش درمی آید.

نار

 به نقل از روابط عمومی خانه سینما، کانون فیلم خانه سینما در برنامه آینده خود در تاریخ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۷، نسخه ترمیم‌شده فیلم «نار و نی» ساخته سعید ابراهیمی‌فر را به نمایش می‌گذارد. پس از نمایش فیلم هم نشستی با حضور سعید ابراهیمی‌فر، حسین ای ری و احمد طالبی‌نژاد برگزار خواهد شد.

حضور در این برنامه برای همه آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند روز نمایش به خانه سینما به نشانی: تهران، خیابان بهار جنوبی، خیابان سمنان، شماره ۲۹، خانه سینما مراجعه کنند.

«نار و نی» محصول سال ۱۳۶۷ نوشته مشترک سعید ابراهیمی‌فر، حسین ای ری و عزیز ترسه است و جهانگیر الماسی، علی‌اصغر گرمسیری، رسول نجفیان، حسین پناهی و محسن قاضی‌مرادی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. تهیه فیلم هم به صورت مشترک با سعید ابراهیمی‌فر و حسین ای ری بوده و دیگر عوامل تولید عبارتند از راوی: احمدرضا احمدی، موسیقی: فریبرز لاچینی، فیلمبرداری: همایون پایور، تدوین: ژیلا ایپکچی، صدابرداری: اصغر شاهوردی، طراحی صحنه و لباس: کیهان مرتضوی و مدیریت تولید: مهوش شیخ‌الاسلامی.

داستان فیلم درباره عکاس جوانی است که در جستجوی عکس‌های مناسبی برای نمایش در دست تمرین «قضیه اوپنهایمر» است و به‌طور اتفاقی با پیرمرد ناشناسی که دچار عارضه قلبی شده است، مواجه می‌شود. عکاس جوانی شب هنگام او را به بیمارستان می‌رساند و بر نیمکت انتظار بیمارستان با مرور دفترچه خاطرات این پیرمرد، مسیر جدیدی پیش روی خود می‌بیند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها