صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اهدای جایزه افتخاری به پنه لوپه کروز ستاره اسپانیایی فیلم «همه می دانند»

پنه لوپه کروز ستاره اسپانیایی فیلم «همه می دانند» جایزه افتخاری شصت و هفتمین دوره جشنواره سن سباستین را از آن خود می کند.

نه

جشنواره جهانی فیلم سن سباستین روز جمعه ۱۰ می اعلام کرد که یکی از جوایز افتخاری امسال جشنواره خود موسوم به جایزه دونوستیا را به پنه لوپه کروز بازیگر مطرح اسپانیایی اهدا می کند.

این جشنواره که در کشور اسپانیا برگزار می شود، همچنین اعلام کرد که تصویر پنه لوپه کروز زینت بخش پوستر شصت و هفتمین دوره جشنواره که بین روزهای ۲۰ تا ۲۸ سپتامبر برگزار می شود نیز است.

پنه لوپه کروز شناخته شده ترین بازیگر اسپانیایی در سطح بین المللی است که از بیش از ۲ دهه گذشته پای ثابت جشنواره سن سباستین بوده است. این بازیگر اسپانیایی از سال ۱۹۹۴ با نزدیک به بیش از دوجین فیلم به بخش مسابقه جشنواره سن سباستین آمده است.

خوزه لوییس ربوردینوس رییس جشنواره جهانی فیلم سن سباستین در رابطه با اهدای این جایزه به کروز در بیانیه خود چنین نوشت: ما خوشحالیم پنه لوپه کروز که بازیگری شگفت انگیز است و ما او را از آغاز بازیگریش تحسین می کردیم، پذیرفته است که تصویرش زینت بخش پوستر امسال جشنواره شود، او همچنین جایزه افتخاری جشنواره امسال را دریافت می کند.


کروز نیز در بیانیه ای از جشنواره سن سباستین به عنوان بااهمیت ترین جشنواره کشورش یاد کرده و از سازمان دهندگان جشنواره برای اهدای این جایزه تشکر کرده است.

پنه لوپه کروز بازیگر برنده جایزه اسکار اسپانیایی سینما، بازیگر آخرین ساخته اصغر فرهادی به نام «همه می دانند» نیز بوده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها