صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

۵ سوال داغی که باید درباره آخرین اثر کوئنتین تارانتینو پرسید

جشنواره کن امروز شاهد اولین اکران آخرین اثر کوئنتین تارانتینو فیلمساز بزرگ هالیوود خواهد بود و عاشقان سینما منتظر پاسخی برای پرسش های خود هستند.

تارانتینو

سه‌شنبه ۲۱ می جدیدترین اثر کوئنتین تارانتیو با نام «روزی روزگاری در هالیوود» اولین اکران جهانی خود را در فستیوال بین‌المللی فیلم کن تجربه خواهد کرد و این‍ها سوالاتی است که سینمادوستان پس از اولین نمایش فیلم در جنوب فرانسه خواهند پرسید:

۱  تارانتینو چه اندازه مورد تشویق تماشاچیان قرار می‌گیرد؟

این سوال درباره این نیست که آیا «روزی روزگاری در هالیوود» مورد تشویق قرار خواهد گرفت یا نه، چراکه اکثر فیلم‌های حاضر در جشنواره‌ای چون کن تشویق می‌شوند. سوال اصلی اما اینجاست که حضار داخل سالن چند دقیقه برای تارانتیتو کف خواهند زد و آیا این تشویق آن قدر طولانی خواهد بود که رکورد ۵ دقیقه‌ای تشویق فیلم «راکت‌من» - با حضور التون جان در میان تماشاچیان - را بشکند؟


۲- آیا شاخک‌های اسکار تحریک خواهد شد؟

آخرین همکاری تارانتینو با برد پیت در فیلم «حرام‌زاده‌های لعنتی» و لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم «جنگوی زنجیرگسسته» به نامزدی جایزه‌های اسکار بسیاری همچون اسکار بهترین فیلم منتهی شد. آیا این اتفاق دوباره روی خواهد داد؟

۳  مردم برای خرید بلیت چه خواهند کرد؟

«روزی روزگاری در هالیوود» یکی از سوژه‌های بسیار جذاب جشنواره کن امسال است و انتظار می‌رود جمعیتی بیش از ظرفیت کاخ جشنواره به امید یافتن فضایی برای نشستن و تصمیم دست‌اندرکاران جشنواره برای افزودن ظرفیت سالن گرد هم جمع شوند.

۴  آیا مارگو روبی از پس روایتی صادقانه در نقش خود به عنوان شارون تیت برخواهد آمد؟

فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» ماجرای واقعی قتل شارون تیت همسر رومن پولانسکی و ۳ نفر از دوستانش به دست خانواده منسن را روایت می‌کند. در این فیلم مارگو رابی در نقش شارون تیت ظاهر شده است؛ نقشی که می‌تواند به یکی از نقاط عطف کارنامه هنری او بدل شود. تارانتینو پیش از این در «حرام‌زاده‌های لعنتی» نشان داده است ابایی از عوض کردن تاریخ در خط روایی داستان خود ندارد، حال باید دید بر سر کاراکتر شارون تیت فیلم او چه پیش خواهد آمد و واکنش خانواده او چگونه خواهد بود؟


۵  آیا لینا دانم در این فیلم حضور خواهد داشت؟ آیا او در جشنواره کن هم ظاهر می‌شود؟ داکوتا فانینگ و آل پاچینو چطور؟

تنها می‌توان امید داشت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها