صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گزارش تصویری از نوسازی سالن های «سینما فرهنگ تهران»

سینما فرهنگ تهران واقع در خیابان شریعتی از قدیمی‌ترین و مجهزترین سینماهای کشور بوده است که در سال ۱۳۴۷ افتتاح شد و تاکنون بیش از نیم قرن خاطره خوش برای مردم پایتخت به یادگار گذاشته است.

فرهنگ
سینما فرهنگ تهران واقع در خیابان شریعتی از قدیمی‌ترین و مجهزترین سینماهای کشور بوده است که در سال ۱۳۴۷ افتتاح شد و تاکنون بیش از نیم قرن خاطره خوش برای مردم پایتخت به یادگار گذاشته است. این سینما تحت نظر بنیاد فارابی است که مراجعه‌کنندگان بسیاری در هر اکران فیلم‌های خود دارد.

سینما فرهنگ، به خاطر فرسودگی و نیاز به تعمیرات، در اوایل دهه ۱۳۸۰ مورد بازسازی قرار گرفت. بعد از بازگشایی مجدد، این سینما با دو سالن مجزا و مجهز و با ظرفیتی برابر با ۳۶۵ و ۲۳۹ صندلی پذیرای هم‌وطنان تهرانی شد. این سالن‌ها به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته است و صندلی ها و کفپوش‌های سالن نوسازی شده و تعمیرات اکوستیک انجام شده است. همچنین پرده سالن دو سینما فرهنگ به طور کامل تعویض شده است.

از دیگر نکات قابل توجه سالن یک، مجهز شدن به صندلی برقی است که مخاطب می‌تواند پشتی این صندلی را به صورت برقی عقب و جلو ببرد. سینما فرهنگ در حال حاضر اولین سینما در کشور ایران است که از صندلی برقی استفاده می کند.

مدیریت این سینما را جناب آقای بهزادیان بر عهده دارند. سینما فرهنگ تهران، از بهترین سینماهای این شهر بوده و به عنوان سینمایی ممتاز و پنج ستاره در میان مردم شناخته می‌شود.
از دیگر امکانات این سینما، می‌توان به کتاب‌فروشی و کافی‌شاپ اشاره کرد. همچنین، فودکورت تعبیه شده در سینما فرهنگ، با انواع فست‌فود پذیرای مردم است. همچنین این سینما برای رفاه حال مخاطبانش پارکینگ اختصاصی نیز در نظر گرفته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها